Streamer wyszukuje dzieci w internecie

Poluje na dzieci w internecie. Wabi metodą na Jezusa

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, Twitter - Dexerto
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.06.2023 10:05

W internecie nie brakuje ludzi, którzy mają podejrzane intencje. Streamer o nicku "DrWitnesser" szukał w sieci nieletnich osób. Chciał z nimi rozmawiać o religii.

Mężczyzna o nicku DrWitnesser prowadzi streamy na platformie Kick. Obserwujący jego działalność inernauci wyrażają zaniepokojenie zachowaniem twórcy. Streamer ma bowiem wyszukiwać osoby nieletnie, by przekonywać je do wiary w Boga.

"On celowo gra w 'Fortnite'a' w nadziei, że połączy się w parę z dzieckiem, aby mógł porozmawiać o Jezusie i religii. Jego treści są niepokojące, bo obiera sobie za cel dzieci" - pisze użytkownik Twittera @kayluckydog.

Streamer szuka dzieci w internecie

Mężczyzna chwali się działalnością na Twitterze. Publikuje grafiki, na których wkleja swój wizerunek i wizerunek osoby nieletniej. Dodaje komentarz nawiązujący do jego ewangelizacyjnej działalności.

trwa ładowanie posta...

To nie pierwszy raz, gdy streamer trafia do medialnych nagłówków. W 2020 r. otrzymał 7-dniową blokadę na Twitchu za to, że powiedział muzumańskiemu dziecu, że trafi do piekła. Finalnie mężczyzna i tak został usunięty z platformy za "nienawistne zachowanie". Po tym wydarzeniu przeniósł się na Kick i YouTube.

trwa ładowanie posta...

Internauci zwrócili się do Kicka z prośbą o interwencję w sprawie

Źródło: Dexerto

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0