Tiktoker pokazał, co nosi młodzież w Warszawie

Pokazał, co nosi młodzież w Warszawie. Outfity droższe niż auta

Źródło zdjęć: © Canva, _zabinski / Canva, TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.06.2023 14:03

Pewien tiktoker wyszedł na ulice Warszawy z kamerą, aby wypytać młodzież, jak wartościowa jest ich garderoba. Jeden z nastolatków pochwalił się wyjątkowo drogim przedmiotem, który dostał od ojca.

Materiały z gatunku "jak drogi jest twój outfit" cieszą się dużą popularnością w internecie. Założenie jest proste. Dziennikarz lub influencer wychodzi na ulicę i zaczepia przechodniów z prośbą, by wycenili, jak wartościowa jest ich garderoba. Odpowiedzi mogą zaskoczyć i wywołać kontrowersje.

Tiktoker o nicku _zabinski znany jest z tego, że nagrywa filmy o outfitach przechodniów w Warszawie. Treści influencera niosą się szerokim echem w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, bo wszystko, co jest związane z pieniędzmi, emocjonuje ludzi.

Outfit za ponad 70 tys. zł

Jeden z klipów tikokera osiągnął ponad 3 mln wyświetleń w dwa dni po publikacji. Materiał zdobył popularność za sprawą występujących w nim dwóch nastolatków. Młodzi opowiadają, jak wartościowe są rzeczy, w których wyszli na miasto.

- Mój najdroższy item to jest to - mówi jeden z chłopaków, po czym odsłania rękaw bluzy. Na nadgarsku ma zegarek marki Rolex, którego wartość rzekomo wynosi ponad 70 tys. zł.

Kiedy tiktoker pyta nastolatka, czy zna wartość przedmiotu na nadgarstku, ten odpowiada, że nie ma pojęcia, bo kupił mu go ojciec.

- Wydaje mi się, że oryginał. A ty myślisz, że oryginał? - pyta tiktoker kolegę nastolatka.

- Wiesz co, wierzę Lolkowi. Znam go długo - odpowiada chłopak.

trwa ładowanie posta...

Polecamy zerknąć na profil tiktokera, bo inne materiały z warszawskich ulic są nie mniej legendarne. Przykładowo influencer znalazł przechodnia, który nosił outfit o wartości ponad 80 tys. zł. Spoiler: najcenniejszym przedmiotem znów był zegarek.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 45
  • emoji smutek - liczba głosów: 7
  • emoji złość - liczba głosów: 31
  • emoji kupka - liczba głosów: 82
. Ile zarobił na tym tik~toker?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Hahaha,zgłoś
Bardziej żałosnego materiału zrobić sie nie dało ?
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Justa,zgłoś
Co za glupoty. Ludzie nosza podrobki z Turcji. Zaczal sie sezon urlopowy to Beda ludzie znowu luksusowo poubierani 😂😂😂😂😂😂
Odpowiedz
16Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 23