OjWojtek o swoim tajnym projekcie

"Poj*bało cię". OjWojtek o swoim tajnym projekcie

Źródło zdjęć: © YouTube - OjWojtek / YouTube
Natalia Witulska,
20.03.2024 17:30

We wtorek 19 marca youtuber OjWojtek podzielił się pewnymi informacjami dotyczącymi swojego tajnego projektu. Na kanale nadawczym na Instagramie napisał obserwatorom, że wszyscy, którzy słyszą, co ma w planach, zgodnie stwierdzają, że mu odbiło. Co planuje influencer?

Wojtek Przeździecki, który działa w internecie jako "OjWojtek", to pochodzący z Konina polski youtuber oraz influencer. Największą sławę zyskał parę dobrych lat temu, kiedy razem ze swoimi przyjaciółmi Piotrem Prusem oraz Adamem Szymczakiem tworzyli treści na kanale "WiP Bros". Chłopaki zajmowali się nagrywaniem krótkich zabawnych skeczy, które przedstawiały widzom rzeczywistość na wesoło.

Gdy chłopaki skończyli wspólne nagrywanie, każdy z nich poszedł w swoją stronę. Wojtek rozpoczął solową karierę na YouTube. Na swoim kanale udało mu się uzbierać ponad pół miliona subskrypcji. OjWojtek zyskał miano jednego z najlepszych influencerów działających na platformie YouTube. Jego materiały oglądają miliony widzów. Najlepszy wynik zrobił film, w którym Wojtek sprawdzał, jak chętnie wpływowe osoby zdecydują się na reklamę oszustwa. Materiał "Wysłałem Ofertę SCAMU do 100 Influencerów" obejrzało ponad trzy miliony widzów.

OjWojtek przez kilka tygodni prowadził na kanale serię daily. Udostępniał filmy z całego świata. Pokazywał zwyczaje panujące w Azji, próbował tamtejszego jedzenia. W niedzielę 18 lutego ogłosił, że musi przerwać codzienne dodawanie materiałów. Powiedział, że skoczył na głęboką wodę, a zależy mu na dodawaniu jak najlepszych filmów. Obiecał, że wróci z przytupem. We wtorek 19 marca zdradził co nieco na swoim kanale nadawczym.

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

OjWojtek o swoim tajnym projekcie

We wtorek 19 marca Wojtek Przeździecki odezwał się do swoich obserwatorów na kanale nadawczym na Instagramie. Napisał tam, w jaki sposób reagują jego znajomi, gdy ten opowiada im, jakie ma plany dotyczące zapowiedzianego wielkiego projektu. Nie wiadomo na razie, czego dokładnie można się spodziewać.

"'Poj*bało cię?' - to główna reakcja na projekt, nad którym właśnie pracujemy. Wielowątkowość, złożoność, liczba zagrożeń i zmienność tego, co robimy, jest tak wysoka, że wypłukałem się z emocji, stałem cyborgiem, którego już nie ruszy. Nie no fajnie, lvl upik to mało powiedziane" - napisał OjWojtek na Instagramie.

OjWojtek o swoim tajnym projekcie
OjWojtek o swoim tajnym projekcie (Kanał nadawczy OjWojtka)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0