OjWojtek zapowiada największy projekt w swojej karierze

OjWojtek przerywa daily. Powód zasmuci i ucieszy fanów

Źródło zdjęć: © Instagram - Wojtek Przeździecki / Instagram
Natalia Witulska,
19.02.2024 11:00

W niedzielę 18 lutego na kanale OjWojtka pojawił się bardzo krótki i dla wielu widzów zaskakujący materiał. W udostępnionym filmie youtuber zapowiedział, że musi przerwać prowadzoną serię daily. Obiecał jednak, że wróci z największym projektem w karierze.

Wojtek Przeździecki, działający w sieci jako "OjWojtek", to pochodzący z Konina popularny polski youtuber oraz influencer. Rozpoznawalność w internecie zyskał, współpracując z Piotrem Prusem i Adamem Szymczakiem na kanale "WiP Bros". Chłopaki udostępniali krótkie komediowe skecze.

Gdy panowie poszli w różne strony, Wojtek rozpoczął samodzielną karierę na YouTube. Na swoim kanale zebrał ponad pół miliona subskrypcji. Sympatię widzów zyskał głównie dzięki tworzeniu imponujących projektów. Szerokim echem w mediach społecznościowych odbił się materiał pt. "Wysłałem Ofertę SCAMU do 100 Influencerów". OjWojtek sprawdził w filmie, jak chętnie wpływowe gwiazdy z internetu zgodzą się na reklamowanie oszustwa. Od kilku tygodni prowadził na kanale serię daily, jednak postanowił ją przerwać.

OjWojtek i przerwa w daily

W niedzielę 18 lutego Wojtek Przeździecki bez wątpienia zaskoczył większość swoich widzów. Na jego kanale pojawił się bardzo krótki, bo trwający minutę film zatytułowany "to mój ostatni projekt". W materiale poinformował widzów, że niestety zmuszony jest do przerwania serii daily, którą prowadził.

- Od dzisiaj będzie przerwa w daily. Przepraszam was bardzo, ale zrobiliśmy falstart, przez który nie jesteśmy w stanie dowozić odcinków na poziomie, na jakim byśmy chcieli, a żeby móc dowozić na tym poziomie, no to potrzebujemy sobie na tym etapie zrobić przerwę. Wrócimy do was z półrocznym daily i już na takim etapie, na takim poziomie, jakiego od nas oczekujecie, naprawdę - powiedział Wojtek w filmie.

to mój ostatni projekt

Największy projekt w historii kariery OjWojtka

Widzowie, którzy uwielbiają oryginalny kontent od Wojtka, mogą jednak odetchnąć z ulgą. Youtuber co prawda przerwał serię daily, ale zapowiedział coś, co ma na jego fanach zrobić ogromne wrażenie. Influencer w udostępnionym materiale sugeruje, że razem ze swoim operatorem chcą pobić pewien rekord Guinnessa. W tle słychać wypowiedzi Kuby Pateckiego, Adama Szymczaka czy Roberta Pasuta, którzy są pod wrażeniem planów OjWotjka, ale jednocześnie zastanawiają się, w jaki sposób youtuber chce zrealizować swoje plany.

OjWojtek zapowiedział największy projekt w swojej karierze
OjWojtek zapowiedział największy projekt w swojej karierze (Instagram - Wojtek Przeździecki , Instagram)

W filmie widzimy, jak Wojtek wraz z operatorem znajdują się na lotnisku. Ewidentnie gdzieś się wybierają, jednak widzom nie zdradzają żadnych szczegółów. W komentarzach pod materiałem można znaleźć rozmyślania obserwatorów Wojtka. Niektórzy internauci zakładają, że youtuber ma zamiar odwiedzić każdy kraj świata w jak najkrótszym czasie. Inni żartują, że już czekają na kontent z Korei Północnej bądź Marsa. Na kanale nadawczym na Instagramie Wojtek doprecyzował, o co tak naprawdę chodzi w całym projekcie. Napisał, że będzie to zakończenie jego działalności na YouTube.

"Kochani, robiło mi się bardzo miło, czytając komentarze i DMy - więc żeby trochę doprecyzować... Tak, tym projektem chcę zakończyć swoje youtubowanie - ale to nie będzie jeden film. Dotrzymam słowa i będzie to pół roku daily (a nawet znacznie dłużej). Tylko że tym razem, będą to filmy na zaje**stym poziomie i dam wam kontent lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. ojsłowo" - napisał Wojtek.

OjWojtek o swoich planach związanych w projektem
OjWojtek o swoich planach związanych w projektem (Wojtek Przeździecki , Kanał nadawczy)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0