Pijany ksiądz na pogrzebie noworodka

Pogrzeb noworodka. Pijany ksiądz zniszczył pochówek

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
15.11.2023 10:30

Do skandalicznej sytuacji doszło w Nowej Wsi Lęborskiej. Pijany ksiądz pojawił się na pogrzebie noworodka. Duchowny mylił słowa i bełkotał.

W poniedziałek 13 listopada doszło do sytuacji, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Pijany ksiądz najpierw spóźnił się na pogrzeb noworodka, a następnie zniszczył i tak trudny dla wszystkich pochówek. Duchowny miał półtora promila alkoholu we krwi. Bełkotał, mylił słowa oraz pieśni. Interweniować musiała policja.

Pijany ksiądz na pogrzebie noworodka

Skandaliczne sceny miały miejsce na cmentarzu Nowej Wsi Lęborskiej w woj. pomorskim. Żałobnicy zebrali się tam na pogrzebie noworodka. Uroczystości miały rozpocząć się o godzinie 11, jednak ksiądz, który miał je poprowadzić, w ogóle się nie pojawił. Jak donosi polsatnews.pl, duchownego przywiozła jedna z parafianek, gdyż mężczyzna miał wcześniej stracić prawo jazdy za prowadzenie pod wpływem alkoholu.

Uczestnicy pogrzebu relacjonowali w rozmowie z "Faktem", że ksiądz bełkotał, mylił słowa oraz pieśni. Zebrani na cmentarzu o skandalicznym zachowaniu poinformowali policję.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Jak czytamy na polsatnews.pl, policja potwierdziła, że w poniedziałek otrzymała zgłoszenie o nietrzeźwym duchownym, który odprawiał uroczystości pogrzebowe na cmentarzu w gm. Nowa Wieś Lęborska.

- Został przebadany alkotestem, który wykazał prawie półtora promila. Ukarany został mandatem w wysokości 500 zł - poinformowała w rozmowie z Radiem Gdańsk st. asp. Marta Szałkowska z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

Sprawą pijanego duchownego zajmuje się kuria, która na razie nie chce komentować sprawy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Uczciwy,zgłoś
Sprawę na policję zgłosiła najbardziej patologiczna rodzina w naszej miejscowości - poucza o alkocholiźmie a sama jeździ bez uprawnień i rozwala sąsiadom ogrodzenia...są filmiki latającego białego auta na faceboku.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się