Platoseksualność nowym trendem?

Platoseksualność. Nowy trend rozgrzewa sieć

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
28.05.2023 08:00

Dwie współlokatorki mieszkające na Florydzie łączy wyjątkowa przyjaźń. Ogłosiły, że są "platonicznymi bratnimi duszami". Wszystko robią razem - nawet szukają partnerów.

Dwie najlepsze przyjaciółki Marissa Baker i Patty Kulak ogłosiły się "platonicznymi bratnimi duszami" po tym, jak obie się rozwiodły. Tworzą teraz nowe życie jako przyjaciółki na całe życie, które będą ze sobą na dobre i na złe.

Platoniczne branie dusze

Marissa i Patty rozwiodły się ze swoimi partnerami w 2021 r. Stwierdziły wtedy, że aby podnosić się wzajemnie na duchu, zamieszkają razem. Okazało się, że kobiety stały się nierozłączne i wytworzyła się między nimi bardzo silna więź.

Kobiety, które połączyła platoniczna przyjaźń
Kobiety, które połączyła platoniczna przyjaźń (foxnews.com , fixnews.com)

Kobiety robią razem dosłownie wszystko. Nie odstępują się na krok. W wywiadzie dla Fox News powiedziały, że są czymś więcej niż tylko przyjaciółkami.

- To jest partnerstwo - powiedziały.

"Hej, idziemy w pakiecie"

Kobiety stwierdziły, że są gotowe na nowe związki. Problem w tym, że... na randki również chodzą razem. Przyznały, że mężczyźni bardzo często są zdziwieni. Marissa i Patty są jednak ze sobą na tyle blisko, że nie widzą w tym nic dziwnego.

Na portalach randkowych kobiety uprzedzają, jak wygląda ich sytuacja. Nie chcą chodzić na spotkania z potencjalnymi partnerami oddzielnie.

Ona jest nie tylko moją najlepszą przyjaciółką. Każda decyzja, którą podejmę z udziałem mężczyzny, z którym się spotykam, będę najpierw omawiać z nią - powiedziała Marissa Baker.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 29
  • emoji ogień - liczba głosów: 12
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 139
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
On widzi,zgłoś
Dno
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Homer,zgłoś
No to już niech siedzą razem . Dla mnie to lekka głupawka. Dwie babki na randkę z jednym faciem. Świat wariuje na naszych oczach.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Anna,zgłoś
Chore 😅 to po co w ogóle szukać faceta? Do łóżka też będą w trójkącie chodzić? Jakbym była facetem to bym pomyślała że one są jakieś nawiedzone i bym uciekła😅😂
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 7