x

Tak randkuje milionerka z Rosji. Zaczyna kawiorem za 1200 zł

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
13.05.2024 16:00

27-letnia Polina Nioly jest producentką filmową, influencerką i podręcznikowym przykładem businesswoman. Milionerka zdradziła, że zazwyczaj umawia się z mężczyznami, którzy zarabiają dużo mniej od niej.

Kto powinien płacić za randkę? Internet raz na jakiś czas płonie, kiedy ktoś (nawet niekoniecznie znany) opisze swoje związkowe wymagania. Opcja płacenia 50/50 ma swoich hejterów, nie wszystkim podoba się to, że mężczyzna pokrywa cały rachunek, innym w głowie się nie mieści, żeby tego oczekiwać. Droga "zapraszam = stawiam" również nie jest do końca bezpieczna - szczególnie podczas pierwszych, niezobowiązujących spotkań.

A jak wygląda dzielenie rachunku w świecie milionerów? 27-letnia Polina Nioly z Rosji opowiedziała swoim followersom o zasadach, których ściśle się trzyma podczas randkowania. Czy młoda milionerka ma wymagania z kosmosu?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

CAROLINE DERPIEŃSKI odpowiada NA ZARZUTY o zmyśleniu KARIERY | Vibez Talk

Milionerka z Rosji opowiada o swoich randkach

Polina Nioly wbrew pozorom do towarzyskich spotkań ma podejście zdroworozsądkowe. Na początku opowieści zaznacza, że przeważnie spotyka się z mężczyznami, którzy nie zarabiają tak dużo jak ona, bo "nie leci na gości 10 lat starszych".

27-latka jest milionerką i rysuje przed widzami hipotetyczną sytuację, w której umawia się na randkę z facetem, który zarabia 10 tys. dolarów miesięcznie. Polina zaznacza, że "w Nowym Jorku to jest zaj*bista wypłata".

Milionerka mówi, że wówczas ma dwie opcje - albo zapłacić za siebie samą i na kolacji zjeść to, na co ma ochotę, albo polegać na towarzyszu i wybrać to, na co go stać. Dodaje, że zdecydowanie woli tę pierwszą opcję.

Jeśli w ten konkretny dzień mam ochotę na kawior za 300 dol., to ja zamówię ten pi*przony kawior. No więc zastanówmy się, komu będzie łatwiej pokryć ten rachunek: mi czy chłopakowi?

- pyta retorycznie.
Ma 27 lat, pochodzi z Rosji i jest milionerką. Na randkach wyznaje jedną zasadę
Ma 27 lat, pochodzi z Rosji i jest milionerką. Na randkach wyznaje jedną zasadę (Instagram)

"Nie jest zobowiązany, żeby zainwestować we mnie tyle pieniędzy"

Polina podkreśla, że zawsze oferuje, że pokryje swoją część rachunku. Uważa, że osoba, z którą umawia się na pierwsze spotkanie, nie powinna czuć się odpowiedzialna za spełnienie jej wygórowanych zachcianek. Dodaje, że czasami płaci z góry również za posiłek swojej randki. Dzieje się tak w przypadkach, kiedy od pierwszych minut wyraźnie nie iskrzy. Polina opowiada, że w takich przypadkach pokrywa całość rachunku i wychodzi, bo nie lubi tracić czasu.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 36
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 145
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 31
  • emoji kupka - liczba głosów: 431