x

Pełzająca młodzież znów nęka Polaków. Straszy maskami gazowymi

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
23.02.2024 14:45

Jakiś czas temu na TikToku pojawił się nowy trend. Filmiki z czołgającą się młodzieżą zdobywają wiralowe wyświetlenia. Grupa "Crawly Possessed" poszła o krok dalej. Teraz przebierają się w stroje gazowe.

TikTok to platforma, która nieustannie ewoluuje pod względem nowych trendów i challenge'y. Najczęściej są one tworzone przez najbardziej wpływowych twórców, którzy chcą zdobyć popularność lub wypromować jakiś produkt czy piosenkę. Wtedy wymyślają określony taniec, który następnie powtarzają inni internauci. Zdarza się, że trendy powstają przez przypadek np. gdy jakiś użytkownik platformy zrobi coś, co rozbawi innych.

Wyzwania i trendy na TikToku nie zawsze niosą ze sobą mądre wartości. Czasem wiralowe filmiki pokazują wręcz niebezpieczne zachowania, które zdobywają popularność przez prezentowaną głupotę. Takie treści nierzadko wzbudzają kontrowersje wśród użytkowników mediów społecznościowych.

Crawly Family stworzyła dziwny trend na TikToku

Crawly Possessed to popularny profil na TikToku, który zapoczątkował kontrowersyjny trend chodzenia na kolanach w miejscach publicznych. Grupa nastolatków umawia się z pomysłodawcą projektu i wspólnie nawiedzają polskie galerie handlowe. Na początku zaczęło się niewinnie, jednak Crawly Family zaczyna przesadzać.

trwa ładowanie posta...

Pod koniec stycznia na TikToku zaczęły się pojawiać filmiki, w których młodzież wchodzi do sklepowych lodówek. Crawly Family nie reagowali na apele sprzedawców, którzy prosili o niewchodzenie do urządzeń. Wtedy internauci ogromnie oburzyli się zachowaniem nastolatków: "Ludzie dostają szału, jak ktoś dotyka bułki bez rękawiczek, a te zwierzęta z buciorami na półki włażą. Nagrali swoje r*je i nikt ich za to nie ukarze?", "Gdzie jest ochrona sklepu?". Głos w sprawie zabrała nawet Najjjka - katolicka influencerka - "Czego to ta młodzież nie wymyśli. To co dopiero będzie, gdy za niedługo wejdzie zakaz zadań domowych. Co te dzieci będą robić z tym wolnym czasem?".

trwa ładowanie posta...

Osoby nagrywające z pozoru niewinny trend posunęły się za daleko. Robią wszystko, żeby wywołać dyskusję, bez względu na komfort ludzi w sklepie. Często utrudniają pracę sprzedawcom oraz wprowadzają ogólny chaos.

Crawly Possessed tworzą nowy kontent

Najwidoczniej pełzającej młodzieży nie wystarczył obecny fejm. Crawly Possessed wymyślili nowy kontent. Teraz część uczestników projektu przebrana jest w przerażające stroje i maski gazowe. Dodatkowym elementem jest również olbrzymia beczka stylizowana na taką, w której przetrzymuje się żrące substancje. Crawly Family w dalszym ciągu nawiedzają galerie handlowe. Teraz zamiast się czołgać, to przynoszą wspominany pojemnik, z którego wypuszczają założyciela inicjatywy.

trwa ładowanie posta...

Ich zachowanie wzbudza niemałe kontrowersje. Pracownicy sklepu są bardzo zaniepokojeni, gdy do lokalu wchodzą zamaskowani ludzie. Pomysł krytykują również internauci: "współczuję kasjerom i ochroniarzom", "no brawo, mamy totalnych d*bili w kraju", "masakra, ktoś powinien coś z tym zrobić", "głupota to mało powiedziane".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 17
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 57
  • emoji kupka - liczba głosów: 307
Antek,zgłoś
Tiktok robi wodę w głowie niestetyPowinien być zabroniony.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Antek,zgłoś
Lekarz by zalecił tradycyjne leczenie czyli guma na plecy.A na brak żelaza breszka pomaga.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zalosnej
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 142
Komentarze (142)
Powrót