s

Patec zapowiada gruby projekt. Internauci trzymają kciuki

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
29.03.2024 10:15

Jakub Patecki, w internecie znany jako "Patec Wariatec", opublikował nową relację na Instagramie. Tym razem nie był to vlog z przygotowań do wspinaczki na Mount Everest. Youtuber zapowiedział kolejny gruby projekt. Zapewnia, że "'80 Dni Dookoła Świata' klęknie przy tym, co planujemy".

Jakub Patecki, w internecie działający pod pseudonimem, "Patec Wariatec" to popularny youtuber i były członek projektu Ekipa. Influencer tworzy kontent podróżniczy. Na jego kanale oraz mediach społecznościowych można znaleźć materiały z szalonych wyzwań oraz dalekich wypraw. Nieustannie wyznacza sobie nowe cele do pokonania.

trwa ładowanie posta...

Youtuber obecnie przygotowuje się do wspinaczki na Mount Everest. W ramach treningu wspina się na niższe szczyty, nieraz w całości pokryte lodem. Niebezpieczna pasja inspiruje wielu internautów. Ludzie podziwiają Pateca, ponieważ na przestrzeni ostatnich lat zrobił ogromny progres mentalny oraz fizyczny.

Patec Wariatec zapowiada kolejne wyzwania

Patec ostatnimi czasy naprawdę jest Wariatec. Youtuber jeszcze nie zaczął zdobywać Mount Everest, a już planuje kolejne podróżnicze wyzwania. 28 marca opublikował szokującą relację na Instagramie. Zdradza w niej, że po wejściu na najwyższy szczyt na świecie rozpocznie nową serię.

trwa ładowanie posta...

"Po powrocie z Everestu, chwileczka przerwy i ruszamy z największą serią podróżniczą w moim wydaniu ever. Wydaje mi się, że '80 Dni Dookoła Świata' klęknie przy tym, co planujemy, jakie osoby będą uczestniczyły w tym projekcie i jakie miejsca".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk

Internauci dopingują youtubera

Kuba to niewątpliwa inspiracja wielu internautów. Masa użytkowników portalu X dopinguje youtubera i jego nowe pomysły: "Patec to gość, który robi jeden z lepszych kontentów na polskim YouTube", "Patec, Książulo i Bungee. Nic więcej nie potrzebuje na polskim YouTube", "Patec, to zupełnie inna liga polskiego YouTube. Oczywiście, że będę oglądała", "Patec jest mocarny, ale ja trzymam kciuki żeby wrócił z Everestu, a cokolwiek później zrobi to będzie z górki. Everest to bardzo mocne wyzwanie".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0