Wytatuował sobie palec

Oliwier Kałużny wytatuował cały palec. Nowy film Friza szokuje

Źródło zdjęć: © Friz / YouTube
Oliwia Ruta,
21.01.2024 15:30

Na kanale Karola Wiśniewskiego "Friza" pojawił się nowy filmik. Zobacz, jakich wyzwań podjęli się uczestnicy odcinku.

Karol Wiśniewski, w internecie znany jako "Friz", to popularny polski youtuber. Influencer jest pomysłodawcą i założycielem projektu "Ekipa Friza". Razem z przyjaciółmi nagrywa rozrywkowy kontent. Karol obecnie jest w związku z Weroniką Sową "Wersow". Para niedawno doczekała się dziecka.

Nowy odcinek Friza

20 stycznia na kanale Friza pojawił się nowy odcinek. Youtuber wymyślił challenge polegający na tym, że influencerzy licytowali się o to, za ile pieniędzy wykonają dane zadanie. Wraz z upływem czasu nagrania wzrastał stopień trudności wyzwań. W filmiku uczestniczyli: Fausti, Przemek, Dominik Kwolczak, Pola oraz Oliwier Kałużny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

ZA ILE TO ZROBISZ #3

Uczestnicy odcinka musieli zmierzyć się z wyzwaniami takimi jak: zjazd z wysokiej rampy na hulajnodze, wypicie obrzydliwego koktajlu, zagipsowanie kończyn, noszenie pampersów przez trzy dni, udostępnienie telefonu innym czy zrobienie sobie kolczyka. Najbardziej szalony okazał się być jednak pomysł wytatuowania całego palca u stopy. Zadania podjął się Oliwier Kałużny. Influencer przyznał, że "to jest taki ból, że nie da się nie wydawać dźwięków".

Oliwier tytułuje palec
Oliwier tytułuje palec (Friz , YouTube)
Oliwier tytułuje palec
Oliwier tytułuje palec (Friz , YouTube)

Influencer na Instagramie pochwalił się obecnym wyglądem palca u stopy. Po dwóch tygodniach od nagrania odcinka praktycznie cały tatuaż zszedł. Oliwier zdradza, że prawdopodobnie niedługo po challenge'u nie będzie ani śladu.

Oliwier pokazuje palec po tatuażu
Oliwier pokazuje palec po tatuażu (Oliwier Kałużny , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3