Makijażysta z Japonii używa własnych umiejętności do oszukiwania ludzi na randkach

Oszukuje na randkach. Kobiety nabierają się na jego talent

Źródło zdjęć: © vibez / canva, twitter
Weronika Plucińska,
29.05.2023 11:00

Makijaż potrafi w znacznym stopniu zmienić wygląd człowieka. Z pewnością wie o tym pewien mężczyzna z Japonii. Z pomocą podkładu, paletek cieni, różu oraz pędzli zamienia się w kogoś zupełnie innego.

Hatenyan to 22-letni makijażysta z Japonii. Jest popularny wśród azjatyckich użytkowników mediów społecznościowych. Na Twitterze obserwuje go ok. 700 tys. osób, a na YouTubie ma ponad 200 tys. subskrybentów.

W ostatnim czasie stał się jeszcze bardziej rozpoznawalny. Wszystko za sprawą wpisu, który dodał na Twittera. Hatenyan udostępnił dwa zdjęcia. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że są to fotografie innych osób. Influencer napisał jednak we wpisie, że zdjęcia przedstawiają go przed i po makijażu.

Zmienił wygląd samym makijażem

Młody artysta udostępnia w mediach społecznościowych własne metamorfozy. Jest na tyle dobry w tym, co robi, że ludzie nie wierzą mężczyźnie. Hatenyan i tak zaprasza ich na YouTube oraz TikToka, gdzie pokazuje cały proces metamorfozy.

trwa ładowanie posta...

Jako zdjęcie profilowe na Tinderze Hatenyan ma ustawioną fotografię po lewej stronie. W związku z tym wspomina również o sytuacji na jednej randce. Gdy spotkał się z pewną dziewczyną i poszli do niego do domu, mężczyzna udał się pod prysznic. Jak można się domyślić, zmył z siebie cały makijaż, a gdy wyszedł, kobieta zaczęła krzyczeć i rozzłościła się na niego.

Makijaż ma moc

Japończyk przyznaje, że czasami zdarza mu się używać programu do retuszu zdjęć, ale większość makijaży stara się robić własnoręcznie.

Można dojść do wniosku, że mężczyzna pokazuje, jak wielką moc ma makijaż. W dobie internetu oraz mediów społecznościowych często widzimy na Instagramie szczupłe modelki, a prawda może okazać się inna. W rzeczywistości nie muszą być tak idealne, jak wychodzą na fotografiach.

Hatenyan przyznaje również, że nie traktuje siebie zbyt poważnie. Większość filmów, które dodaje, są opatrzone zabawnym ukazaniem różnicy między byciem w makijażu i bez.

trwa ładowanie posta...

Co sądzicie o Hatenyan i jego kontencie?

źródło: odditycentral.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0