Oskar Szafarowicz ujawnił nowy talent. "Poetycko" drwi z aktywiszcza
Człowiek wielu talentów Oskar Szafarowicz tym razem podzielił się z obserwatorami próbką swoich "poetyckich" umiejętności. Na X opublikował krótką rymowankę wymierzoną w San Kocoń, które kandyduje w Krakowie z listy Koalicji Obywatelskiej.
San Kocoń, rzecznicze prasowe organizacji Ostra Zieleń, człończe Partii Zielonych oraz aktywiszcze LGBT i ekologiczne podczas prezentacji kandydatów z listy Koalicji Obywatelskiej w Krakowie ogłosiło swój udział w wyborach. A prawicowa strona internetu popadła w głęboką konsternację. Tak głęboką, że zapomniała, jak odmieniać zaimki przez przypadki.
Podobne
- Warszawa wspiera LGBT. Szafarowicz wylicza dotacje stolicy
- Oskar Szafarowicz usmażył krewetki. Nawiązał do Trzaskowskiego
- Oskar Szafarowicz startuje w wyborach. Pogratulował konkurentce
- Oskar Szafarowicz podpadł Żulczykowi. Pisarz zadrwił z działacza PiS
- Straszenie uchodźcami trwa. Oskar Szafarowicz nie przestaje
- Dzień dobry, San Kocoń, kandyduję w Krakowie w okręgu 13. z miejsca 19. Reprezentuję Ostrą Zieleń, jestem aktywiszczem LGBT i aktywiszczem ekologicznym - powiedziało kandydacze podczas swojego wystąpienia w Krakowie.
Oskar Szafarowicz drwi z aktywiszcza
Drwin ze strony prawicowców nie ma końca. X [Twittera] zalała masa skandalicznych nagrań i komentarzy uderzających w Kocoń. Swoje trzy grosze wtrącił oczywiście Oskar Szafarowicz. Młody działacz PiS podał dalej jedno z nagrań z aktywiszczem, pokazując jednocześnie swoje umiejętności poetyckie.
"Zielone ze mnie aktywiszcze
Faszystowski PiS wam zniszczę.
A kto chce mi pomóc jeszcze,
Po dwie stówki albo wrzeszczę!"
To przykre, że działacz polityczny, który powinien dawać przykład innym młodym Polakom, w tak wstrętny sposób nabija się z odmienności. Gdyby tego było mało wygląd Szafarowicza - jaki by nie był - również bywa wyśmiewany w mediach społecznościowych. Nam nic do tego, ale człowiek na takim stanowisku powinien wiedzieć, że taka praktyka nie przystoi wykształconym osobom.
San Kocoń odpowiada Oskarowi Szafarowiczowi
San Kocoń nie przejmuje się jednak krytyką. "Ja się martwię łamaniem praw człowieka, brakiem systemowej ochrony praw zwierząt i niszczeniem środowiska, a prawaki moimi zaimkami" - kwituje krótko na X aktywiszcze.
Szafarowicz również doczekał się odpowiedzi od aktywiszcza. "Napisał potężny 'działacz młodzieżowy', który reprezentowania młodych w nadchodzących wyborach się wystraszył. Szafarowicz, może ty za gadanie oczekujesz przelewów, ale nie mierz każdego swoją miarą. Nie wszyscy są w polityce dla pieniędzy" - skomentowało San Kocoń.
W temacie LGBT+
- Ginnie z "Harry'ego Pottera" stoi po stronie osób trans. W Poznaniu powiedziała, co sądzi o J.K. Rowling
- Grzegorz Braun: niszczy wystawę LGBT w Sejmie. Najjjka: bije brawo
- Freddie Mercury w Warszawie? Jego ikoniczne dżinsy zobaczysz na queerowej wystawie
- Influencerki zaręczyły się po koncercie Billie Eilish. Polscy fani wzruszeni
Popularne
- Natalia Magical założyła niebieską platformę. Ile kosztuje miesięczny dostęp?
- Zbanowali ją z niebieskiej platformy. "Dwa tysiące obcych. Bez żadnych limitów"
- Cameraboy oburzony niebieską platformą Natalii? "Magical jest hipokrytą"
- Daniel Magical dostał bana na kicku. Już nie wróci na platformę?
- Jak smakuje nowy zestaw w KFC "Squid Game"? "Cena jest mega wysoka"
- Edzio Rap drugi raz wbił na O'Block. Nawinął z lokalsami (i przeżył)
- Young Leosia i Kacper Błoński mają "dziecko". Ich wspólne lody już w sklepach
- Julii Żugaj pichci ze swoim chłopakiem. Miał być sernik, wyszedł piernik
- Żenujący wpis Amadeusza Ferrariego o Natsu. Przekroczył granicę?