Beata Nowak zapowiada nieubieganie się o kandydowanie wyborach

Nowa zapowiedź Barbary Nowak. Jest się czego bać?

Źródło zdjęć: © Fot. Beata Zawrzeł / Fot. Beata Zawrzeł, canva
Weronika Paliczka,
14.08.2023 15:45

Małopolska kuratorka oświaty Barbara Nowak zapowiedziała, że nie będzie ubiegać się o miejsce na liście w nadchodzących wyborach. Czy oznacza to jednak, że w nich nie wystartuje?

Wraz z podaniem oficjalnej daty nadchodzących wyborów parlamentarnych w internecie pojawia się wiele głosów dotyczących potencjalnych list wyborczych. W Małopolsce działacze PiS podejrzewali, że na tarnowskiej liście znaleźć ma się kuratorka oświaty Barbara Nowak.

Małopolska kuratorka oświaty poczuła się w obowiązku, aby sprostować kwestię potencjalnego startu w wyborach parlamentarnych. Jak zapewniła na Twitterze (X), nie ubiega się o kandydowanie do Sejmu w bieżących wyborach.

Odpowiedź Barbary Nowak była natychmiastowa

"Rzeczpospolita i Onet z zapałem konstruują listy wyborcze PiS. Informacje o mnie są kłamstwem. Nie kandydowałam do Sejmu cztery lata temu, jak podaje Rzeczpospolita i nie ubiegam się o kandydowanie do Sejmu w bieżących wyborach. Rzeczpospolita, proszę sprostować" - napisała kurator Nowak na Twitterze (X).

trwa ładowanie posta...

Sam wpis pozostawia jednak niedomkniętą furtkę, ponieważ nieubieganie się nie jest równoznaczne z niekandydowaniem. Nie jest wykluczone, że Barbara Nowak nie pojawi się na listach kandydatów do Sejmu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 292
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 101
PSS,cisza wyborcza.Stop agitacji politycznej i ataków na Zjednoczona Prawicę!;.Czy jasno się wyraziłam.?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
stary belfer,zgłoś
"Nie jest wykluczone, że Barbara Nowak nie pojawi się na listach kandydatów do Sejmu?" - napisano! Czyżby w tym Sejmie jeszcze durniów brakowało?! No chyba, że przydała by się jeszcze taka Nowakowa, chociaż takich jak ona jest już wiele! Zastanawia mnie jedno, kto tę Nowakową wynalazł i usadowił na stanowisku kuratora, by siała takie pośmiewisko w szkolnictwie, nie tylko w Polsce?! Zarówno w wychowaniu i kształceniu przyszłych pokoleń Polaków. Nawet w peerelu kuratorami oświaty byli pedagodzy wybitni, zasłużeni oświacie z osiągnięciami. A dzisiaj, ta kobieta jest pośmiewiskiem! zajmuje się wszystkim, tylko nie oświatą w regionie! Pani Nowakowa - kpię z pani jak mało kto!
Odpowiedz
7Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Telewidz,zgłoś
Niejaki Fabian Duda W "ranchu" też nie chciał,ale go wpisali bez jego zgody. Cóż kino jest odbiciem rzeczywistości. Nowakowa też wpiszą na siłę.
Odpowiedz
8Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 68