Nikola przyłapana na spacerze z nowym chłopakiem

Nikola ma nowego gacha. Przyłapani na spacerze za rączkę

Źródło zdjęć: © Instagram, TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,01.06.2023 13:15

Nikola, która uciekła od patopartnera Daniela Magicala, nie próżnuje. Kilka dni po rozstaniu ma już nowy obiekt westchnień. Została przyłapana na spacerze z jednym z chłopaków zaangażowanych w całą dramę.

Jaki kraj, taka telenowela. Od kilku dni polski internet nie przestaje kipieć od newsów na temat głośnego rozstania pary patoinfuencerów, a ludzie śledzą tę dramę niczym serial. Gwoli przypomnienia: Nikola Biela "Nikita" po ucieczce do Warszawy od byłego partnera Daniela Magicala i imprezie z Julią Pelc, znaną jako Queen of the Black, trafiła pod skrzydła Amadeusza Ferrarierego.

Były Władca Piekieł i jego wspólnik Roman Pogosjan "Trueman", który miał być zaangażowany w scam kryptowalutowy, obiecali, że zainwestują w dziewczynę 100 tys. zł. Metamorfoza dziewczyny już trwa, a wczoraj mogliśmy zobaczyć jej pierwsze efekty.

Nikola spaceruje za rączkę z Adrianem Ciosem

Oprócz Ferrariego i Truemana pomocy Nikoli miał udzielić jej przyjaciel Adrian Cios, który jeszcze do niedawna był całkiem blisko z Magicalem. Amadi w jednym z nagrań stwierdził, że Cios jest "potencjalną sympatią dziewczyny i jedyną zaufaną dla niej osobą".

trwa ładowanie posta...

Po relacjach Nikity i Ciosa można było zauważyć, że coś jest na rzeczy. W końcu otrzymaliśmy mocny dowód na to, że między tą dwójką pojawiło się uczucie. Do sieci trafiło bowiem nagranie, na którym widać jak Nikola spaceruje z Adrianem. Nie jest to jednak zwykła przyjacielska przechadzka, bo gołąbeczki trzymają się za ręce. Nawet kroki stawiają w synchronizacji.

trwa ładowanie posta...

Niewykluczone, że nagranie jest ustawką, żeby jeszcze bardziej poddymić. Tym bardziej że na początku Nikita spogląda w stronę kamery, tak jakby chciała się upewnić, że na pewno jest nagrywana. Tymczasem Daniel Magical również nie próżnuje. Patostreamer opublikował w mediach społecznościowych informację o poszukiwaniu nowej dziewczyny.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 24
Szczerze,zgłoś
Wielkie gowni
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Twój nick,zgłoś
Napisz komentarz
Odpowiedz
0Zgadzam się2Nie zgadzam się