Nergal szuka pracownika. Ogłoszenie wywołało dużo emocji
Behemoth, jeden z najpopularniejszych zespołów black metalowych w Polsce, szuka pracownika. Lider grupy Adam Darski "Nergal" podał wymagania dla kandydata. Nie obeszło się bez kontrowersji.
Behemoth jest działającym od 1991 r. zespołem wykonującym black metal. Na czele grupy nieprzerwanie od początku stoi Adam Darski "Nergal". Behemoth ma duże uznanie w branży muzycznej. W 2023 r. zespół zdobył statuetkę Fryderyka za najlepszy album metalowy roku "Opvs Contra Natvram".
Podobne
- Stewardesy nie mogą brać L4? Rozmawiała z managerem. "Musi się pilnować z chorowaniem"
- CBA szuka ludzi do pracy. Wymagania: średnia ocen 4,7 albo piątka z obrony (xd)
- Dostawca pracował 19 godzin na Glovo. "Szatański to był dzień"
- Polka zarobiła 19 tys. zł w jeden wieczór. Popłakała się przed kamerą
- "Najgorszy dzień próbny". Gastronomia wykorzystuje młodych ludzi?
Kto ceni twórczość Nergala, może podjąć współpracę z zespołem. Grupa szuka pracownika do Behemoth Webstore. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za marketing w mediach społecznościowych. Lider zespołu opublikował listę wymagań.
Behemoth - Bartzabel (Official Video)
Behemoth szuka pracownika
Behemoth szuka pracownika który spełni kilka wymagań. Osoba musi:
- znać język angielski na poziomie C1,
- mieć wykształcenie związane z marketingiem,
- świetnie ogarniać media społecznościowe, w tym tworzyć i montować reelsy oraz filmiki marketingowe,
- mieszkać w Trójmieście lub okolicach,
- doskonale poruszać się w internecie.
Kandydat na stanowisko nie może być "osobą z ulicy". Nergal chce współpracować z kimś, kto jest fanem zespołu i dobrze zna twórczość Behemotha. Ponadto musi być osobą "pozytywną, kreatywną, niekonfliktową i pogodną". Komisja rekrutacyjna odpowie tylko na wybrane kandydatury.
Kontrowersje wokół ogłoszenia o pracę Behemotha
Na Nergala spadła krytyka niektórych internautów. Ci wytknęli artyście, że nie podaje widełek płacowych ani pakietu benefitów - o ile jakieś są, poza możliwością współpracy z Behemothem. Dla części kandydatów odstraszający jest także wymóg pracy stacjonarnej w Trójmieście.
"Niemodne jest wystawianie ogłoszeń bez podania stawki", "Ja z góry omijam ogłoszenia, gdzie nie ma podanej potencjalnej kwoty wynagrodzenia i benefitów, a jedynie same wymagania", "W dzisiejszych czasach brak widełek wynagrodzenia oraz brak możliwości pracy zdalnej, jeśli chodzi o taką formę pracy - to automatyczny SKIP", "Typowe januszexowe ogłoszenie, czyli koncert życzeń". To tylko część komentarzy w internecie pod adresem zespołu.
W temacie muzyka
- Cudze chwalicie, swego nie znacie. EP-ka "Random" Przemka Kucyka to złoto [RECENZJA]
- Taylor Swift wydała POPrawny album. Dlaczego nie wrócę do "The Life of a Showgirl"? [RECENZJA]
- Eryk Moczko rywalizuje sam ze sobą o najmocniejsze wersy roku. Nowy numer przebije "CERTYFIKAT"?
- Taylor Swift zdissowała Charli XCX. Nazwała ją warczącą chihuahuą
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Znamy cenę biletów na Doję Cat. Na miejsca przy samej scenie trzeba się wykosztować
- Wejdą nowe smaki Wojanków? Internet huczy od pogłosek
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Lola Young odwołała trasę koncertową? Wszystko przez dramatyczny wypadek na scenie
- Julia Wieniawa - "Światłocienie" nudzą i bawią [RECENZJA]
- Louis Tomlinson wystąpi w Polsce. Fani krytykują wybór daty koncertu?