Najjjka uderza w Wersow i Friza

Najjjka uderza w Wersow i Friza. "Z dzieci robi się maszyny do zarabiania"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,13.05.2024 15:30

Katolicka influencerka Najjjka, znana ze swoich konserwatywnych poglądów, ostro skrytykowała na X eksponowanie przez celebrytów swoich małych dzieci w mediach społecznościowych. Posłużyła się przy tym Wersow i Frizem, których córka Maja doczekała się fanpage'u na Instagramie.

W sieci pojawił się gorący temat, wywołany wpisem znanej katolickiej influencerki, Najjjki. W jednym ze swoich ostatnich postów Najjjka wyraziła zaniepokojenie obecną sytuacją społeczną, w której dzieci stają się gwiazdami i maszynami do zarabiania pieniędzy jeszcze zanim nauczą się chodzić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Najjjka krytykuje Wersow i Friza. "To przecież postępowe wychowanie"

Najjjka skupiła uwagę na fenomenie popularności bezbronnych dzieci, które zdobywają sławę za sprawą swoich rodziców na platformach społecznościowych. W swoim poście katoinfluencerka poruszyła kwestię "postępowego wychowania", które, jej zdaniem, jest przyczyną tego zjawiska.

Według Najjjki jednym z przykładów takiego podejścia do wychowania jest córka Wersow i Friza, która pomimo młodego wieku już doczekała się fanpage'u na Instagramie. Wspominając tę sytuację, influencerka wyraziła zdumienie, zaniepokojenie oraz brak zrozumienia dla takich działań.

Żyjemy w czasach gdzie z bezbronnych dzieci, które nawet nie uczyły się dobrze chodzić, robi się gwiazdy i maszyny do zarabiania pieniędzy. Córka Wersow i Friza ma już własny fanpage, czego nie rozumiecie? To przecież postępowe wychowanie

- napisała Najjjka
trwa ładowanie posta...

Internauci bronią Wersow i Friza. "Szczęśliwie małżeństwo z dzieckiem"

Wpis Najjjki spotkał się ze sporym odzewem ze strony jej obserwatorów. Większość z nich nie podziela jednak jej zdania, zaznaczając, że Wersow i Friz mają dobre podejście do wychowania Mai. Komentujący podkreślają również, że fanpage Mai nie został założony przez jej popularnych rodziców.

Friz i Wersow jako jedni z niewielu influ normalnie podchodzą do kwestii bombelków. Opinia publiczna nie dałaby im spokoju, więc pokazują absolutne minimum, a to jest okres, w którym dziecko się jeszcze wizualnie zmieni. To, że inni mają raka, to już inna sprawa

Pomijając zakładanie stronki dziecka. Na tych zdjęciach widzę, szczęśliwie małżeństwo z dzieckiem. W tym przypadku przekazuje pozytywny wzorzec

Moim zdaniem ogólnie przekazują dobry wzorzec - rodzina, dziecko itp. Wersow jako wzór matki dla małolat może zrobić więcej dobrego dla demografii niż konserwy Twojego pokroju

Dyskusja pod wpisem Najjjki pokazuje, jak złożony jest problem sharentingu i eksponowania dzieci w mediach społecznościowych. Nie ma łatwych odpowiedzi, a każdy rodzic musi sam zdecydować, ile prywatności chce zachować dla swojego dziecka. Wersow i Friz już wcześniej podkreślali, że gdy Majka nieco podrośnie, będzie miała wybór czy chce kontynuować ich dziedzictwo, czy też nie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0