Mutli zareagował na rzekomą dziewczynę Cypka

Multi ratuje Mikrocypka? Dziewczyna z nagrań wydała oświadczenie

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,17.04.2024 11:30

Young Multi podczas streamu zasugerował, że rzekoma partnerka Mikrocypka wykorzystuje go do zbierania pieniędzy. Raper i streamer przyczynił się tym samym do zablokowania jej konta na Tipply. Tymczasem oskarżona dziewczyna wydała oświadczenie w tej sprawie.

W ostatnich dniach Cyprian Knapiński, znany lepiej jako Mikrocypek, na transmisjach live zaprezentował partnerkę, z którą rzekomo jest w związku od czterech tygodni. Widzowie, zamiast gratulować streamerowi, wyczuwali próbę wybicia się na Mikrocypku i zdobycia popularności. Tym bardziej że na nagraniach widzieliśmy domniemanego prawdziwego chłopaka dziewczyny, która na TikToku ma nick kxciosek.

Multi na ratunek Mikrocypkowi

Najwyraźniej podobne odczucia ma Young Multi, który poruszył tę sprawę na jednym ze streamów. Raper i streamer zwrócił się z apelem do Patryka Adamka "Zairoxa" - współwłaściciela serwisu Tipply. To na nim kxciosek zbierała pieniądze podczas transmisji z Mikrocypkiem.

- No słuchaj Zairox, jest taka sytuacja, że Cypek został - że tak powiedzmy - "porwany" przez parę, jakiegoś łysola i jakiejś typiary i wmawiają Cypkowi, że go kocha i zbierają na niepełnosprawnym pieniądze i wydaje mi się, że go przetrzymują bez wiedzy jego rodziny, ponieważ okazuje się, że siostrzenica Cypka dostała informację, że zabiorą go na urodziny, bez żadnych streamów, a nagle go wzięli, zmanipulowali i teraz teoretycznie taki okup trochę zbierają, nie - wyjaśnia Multi.

trwa ładowanie posta...

- Okup za Mikrocypka - np. mówią: o, pocałuję Mikrocypka za 50 zł, wiesz. Może da się sprawdzić, czy to czasem jest w 100 proc. legalne, tak, że zmanipulowana osoba niepełnosprawna jest wykorzystywana do zbierania pieniędzy na widzimisię jakiejś obcej osoby. Ja nic nie sugeruję, to jest twój portal, ale może da się jakoś sprawdzić i zresearchować tę sytuację, czy to jest do końca legalne, tak, to, co oni robią - zaapelował streamer.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Tipply zablokowało konto kxciosek

Zairox odpowiedział na apel Multiego, twierdząc, że Tipply będzie musiało zareagować na tę sytuację. W konsekwencji konto kxciosek w serwisie zostało zablokowane, uniemożliwiając prowadzenie zbiórek pieniędzy.

- Widzowie, dostałem informację, że pani gwiazda dostała banicję na Tipply do czasu wyjaśnienia sprawy, więc będzie musiała się wytłumaczyć z tej sytuacji, więc aktualnie jej konto zostało zablokowane. [...] Tipply jest prywatnym serwisem i mogą podejmować różne decyzje. Skoro uważają, że coś jest nie tak, to niech się wytłumaczy i jak będzie wszystko w porządku, to będzie wszystko w porządku. Natomiast jest tu za dużo dziwnych red flagów, które mogłyby - że tak powiem - sugerować dziwne złe rzeczy, więc... no, niech się wytłumaczy. Jak będzie git, to będzie git - skwitował Multi.

Rzekoma dziewczyna Mikrocypka wydała oświadczenie

Mikrocypek w rozmowie ze streamerem Rybsonem wspominał, że nie wiedział, iż kxciosek przyjedzie do niego z innym facetem. Tymczasem dziewczyna wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że informowała Cypka o swoim związku. Nie odpowiedziała jednak na zarzuty wykorzystywania streamera do zbierania pieniędzy.

- Zacznijmy od tego, że Cypka poznałam na livie na TikToku. Łączyliśmy się dosyć rzadko, ale któregoś dnia, kiedy się połączyliśmy na bitewkę, Cypek zapytał się mnie, czy nie chciałabym się z nim poznać prywatnie i popisać na Messengerze. Również od razu zaproponował mi przyjazd do niego - wspomina kxciosek.

trwa ładowanie posta...

- Ja powiedziałam mu, że najprawdopodobniej nie będę mogła przyjechać z racji, iż mój chłopak pracuje. [...] Po zakończeniu live'a przypomniało mi się, że w kwietniu mam urodziny, a mój chłopak ma również w tym miesiącu urlop, tak że będziemy się mogli jednak u Cypka zjawić. [...] Wspomnę jeszcze i przypomnę, że o moich chłopaku wspominałam Cypkowi jeszcze podczas live'a na żywo, przy wszystkich ludziach - podkreśla dziewczyna.

W dalszej części filmiku kxciosek pokazała dowody w postaci głosówek z datą i godziną, mające potwierdzać, że Cypek wiedział o jej chłopaku. Co ciekawe na nagraniach słychać, jak streamer pozdrawia jej partnera oraz zapowiedź przyjazdu kxciosek właśnie z chłopakiem. W oświadczeniu zabrakło jednak odpowiedzi na zarzuty prób robienia kariery i zbierania pieniędzy z wykorzystaniem popularności streamera z niepełnosprawnością.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 14
Babol,zgłoś
Jak dla mnie dożywotni ban a pieniądze zebrane na tipply przelać harytatywnie ośrodkom które pomagają osobom niepełnosprawnym
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)