x

Modelka zarabia 75 tys. zł miesięcznie. AI wydajniejsze od ludzi?

Źródło zdjęć: © Fanvue
Oliwia Ruta,
28.03.2024 22:00

Pewna modelka stworzona przez sztuczną inteligencję zarabia więcej, od niejednej członkini agencji reklamowej. Przychody kobiety AI to ok. 75 tys. zł na miesiąc. Za co ludzie płacą modelce?

Sztuczna inteligencja to dziedzina informatyki zajmująca się tworzeniem komputerowych programów, które naśladują ludzkie umiejętności, takie jak uczenie się, rozpoznawanie wzorców i podejmowanie decyzji. Stopniowo wdraża się ją w różne obszary, aby doskonalić efektywność funkcjonowania świata.

Modelka stworzona przez sztuczną inteligencję

Mówi się, że w niedalekiej przyszłości sztuczna inteligencja zastąpi ludzi w niektórych czynnościach. Ma to usprawnić wykonywanie różnych prac. W internecie pojawia się coraz więcej obrazów wygenerowanych przez AI. Są one wykorzystywane najczęściej w celach promocyjnych. Oprócz grafik reklamowych sztuczna inteligencja generuje również postacie. W mediach społecznościowych roi się od wirtualnych modelek.

x
x (Fanvue)

Lily Rain to modelka stworzona przez sztuczną inteligencję. Urodziwa zielonooka brunetka przyciąga uwagę wielu mężczyzn. Dzięki braku ograniczeń pieniężnych czy czasowych, kreator Lily może publikować zdjęcia z każdego miejsca na świecie - wystarczy, że je wygeneruje.

Lily jest doskonałym przykładem twórcy wypełniającego lukę w przestrzeni podróżniczej. Potrafi tworzyć idylliczne, malownicze zdjęcia bez długiego czasu podróży i dodatkowych kosztów, a także wykorzystuje różne pory roku, aby zaangażować odbiorców

- pisze twórca Lily Rain 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KACPER MUDOR MOOD: Spełniam się jako DRAG QUEEN

Modelka AI zarabia więcej od tych prawdziwych

Lily Rain zarabia na publikowaniu zdjęć w internecie. Miesięcznie jej przychody wynoszą nawet 75 tys. zł. Twórca modelki pisze: "Wykorzystywanie pór roku i modnych wycieczek do dostosowywania treści i zarabiania na nich to wielki biznes. Lily może wyglądać jak Kardashianka ciesząca się corocznym wyjazdem na narty do najlepszych górskich kurortów, jakie można kupić za pieniądze".

x
x (Fanvue)

Źródło: Daily Star

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0