Internauci chcą wiedzieć, co się stało z ciałem Kylie Jenner

BBL Kylie Jenner. Co się stało z ciałem influencerki?

Źródło zdjęć: © Instagram - Kylie Jenner / Instagram
Natalia Witulska,
20.03.2024 18:30

W poniedziałek 18 marca na platformie X szerokim echem odbił się post jednego z użytkowników. Na dwóch zdjęciach porównał on, w jaki sposób wygląda Kylie Jenner teraz, a jak wyglądała jeszcze półtora roku temu. Na ten moment wpis ten dotarł do prawie 19 mln osób.

Kylie Jenner to urodzona w Los Angeles amerykańska celebrytka, gwiazda reality show "Keeping Up With The Kardashians", a także "The Kardashians", influencerka oraz instagramerka, modelka internetowa. Kylie od zawsze mówiła, że uwielbia makijaż, marzyła o założeniu własnej marki. Udało jej się tego dokonać w 2015 r. Stworzyła firmę o nazwie "Kylie Lip Kits", która rok później przekształciła się w "Kylie Cosmetics". Influencerka zdobyła serca odbiorców produktami do ust. Kredki oraz pomadki wyprzedawały się w mgnieniu oka. Wszystko dlatego, że Kylie słynęła z przepięknych, zawsze równo pomalowanych warg.

Kylie Jenner należy do znanego na całym świecie rodu Kardashianów. Jest siostrą Kourtney, Kim, Kendall oraz Khloé. Kobiety zdobyły serca widzów tym, że propagowały w mediach społecznościowych krągłości, szerokie biodra oraz większe pupy. Były przeciwieństwem szczupłych modelek. Dzięki nim wiele dziewczyn zrozumiało, że ich figury są tak samo dobre. Warto jednak przypomnieć, że Kardashianki swoje robiące wrażenie krągłości zdobyły dzięki operacjom plastycznym. Kylie Jenner również zdecydowała się na zabieg BBL. Aktualnie przepiękne szerokie biodra influencerki odeszły w zapomnienie, a internauci łapią się za głowy.

Gdzie jest BBL Kylie Jenner?

BBL, czyli gluteoplastyka znana również jako brazylijski lifting pośladków, to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej polegający na usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej z pośladków. Często łączony jest z liftingiem dolnych partii ciała, m.in. ud. Zabieg wykonywany jest w celach estetycznych, zazwyczaj po utracie sporej wagi ciała. Niestety, celebryci, którzy mają dużo pieniędzy, używają brazylijskiego liftingu pośladków do stworzenia swojej wymarzonej figury. Kylie Jenner należała do inluencerek, które zdecydowały się poddać temu zabiegowi.

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Internauci zastanawiają się, co się stało z Kylie Jenner

W poniedziałek 18 marca popularny stał się post jednego z użytkowników na platformie X. Internauta udostępnił dwa zdjęcia, które dzieli mniej więcej półtora roku. Widać na nich, jak bardzo zmieniło się ciało Kylie Jenner. Po zabiegach BBL nie widać śladu, a użytkownicy mediów społecznościowych nie mogą uwierzyć własnym oczom. Wielu z nich zakłada, że influencerka pozbyła się efektów liftingu, aby lepiej prezentować się u boku partnera, którym jest filigranowy Timothée Chalamet.

Internauci zastanawiają się, co się stało z BBL Kylie Jenner
Internauci zastanawiają się, co się stało z BBL Kylie Jenner (TikTok - Kylie Jenner , TikTok)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 18
Im starsza tym wygląda lepiej
Odpowiedz
3Zgadzam się3Nie zgadzam się