Youtuber aresztowany za oblewanie pasażerów odchodami

Miała być kupa śmiechu. Youtuber aresztowany za oblewanie odchodami

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,10.01.2024 16:00

Belgijski youtuber wzbudził spore kontrowersje po tym, jak obrzucił pasażerów pociągu wiadrami z "różnymi substancjami". Ten g*wniany żart zakończył się aresztowaniem prankstera przez policję.

Youtuberzy często sięgają po różne absurdalne i wątpliwe moralnie rozwiązania, aby podbić zasięgi. To, co zrobił belgijski twórca internetowy o pseudonimie YaNike, definitywnie zasługuje na spore potępienie.

Na kanale YaNike można znaleźć filmy pokazujące, jak prankster napełnia wiadro różnymi substancjami, takimi jak piwo, farba czy psie odchody. Następnie YaNike wskakuje do pociągu, podchodzi do niczego niepodejrzewającego pasażera i opróżnia zawartość wiadra prosto na jego głowę, po czym ucieka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Surprise du chef (6)

Youtuber oskarżony o napaść za żart z wiadrem kupy

YaNike w pewien sposób osiągnął swój cel, bo jego nagraniami zainteresowała się policja. A z racji tego, że youtuber sam dostarczył na siebie dowody, nie było większego problemu z jego aresztowaniem. Jak wynika z doniesień "Politico", YaNike został aresztowany 2 stycznia pod zarzutem napaści, pobicia i zniszczenia mienia.

Do władz wpłynęły dwie skargi na prankstera - pierwsza od jednej z ofiar, na którą YaNike wylał wiadro z k*pą i olejem, a także druga od brukselskiego przedsiębiorstwa transportu publicznego STIB.

Rzecznik biura prokuratora przekazał, że youtuber przyznał się do incydentu, stwierdzając w zeznaniach: "filmy z tych wydarzeń zostały opublikowane w sieciach społecznościowych w celu uzyskania jak największej liczby 'lajków'".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0