Adrian Salamon "Medusa" trzyma małą Nadię na rękach

Medusa z udaną akcją charytatywną. Teraz mierzy się z zarzutami

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,09.05.2023 15:54

Medusa w sobotę zorganizował charytatywny stream w celu zebrania pieniędzy na leczenie małej Nadii, która choruje na SMA. Inicjatywa okazała się sukcesem, ale - jak to w podobnych przypadkach bywa - pojawiły się zarzuty o przywłaszczenie zgromadzonych środków.

Adrian Salamon, znany lepiej jako Medusa, powrócił w miniony weekend do streamowania z akcją charytatywną. Celem inicjatywy była zbiórka pieniędzy dla malutkiej Nadii, która zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Transmisja okazała się sukcesem, a Medusa zebrał w sumie ok. 70 tys. zł.

trwa ładowanie posta...

Zarzuty o przywłaszczenie pieniędzy

Niestety niedługo po zakończeniu transmisji pojawiły się kierowane w stronę Medusy zarzuty o przywłaszczenie pieniędzy - zauważa Dywanik. Jedna z obserwatorek streamera napisała do niego w prywatnej wiadomości, że doszły do niej słuchy o zagarnięciu przez niego całej kwoty.

Siostra Nadusi prosi o ratunek!

"Hej, widziałam gdzieś na TikToku filmik, że zebrałeś ok. 70 tys. zł i zabrałeś je dla siebie, bo na siepomaga.pl nie ma twojej wpłaty" - napisała dociekliwa obserwatorka. Warto dodać, że podobna sytuacja miała miejsce, gdy Medusa organizował zbiórkę dla Frania. Wtedy również oskarżano go o zabranie pieniędzy.

Medusa odpowiada na zarzuty

Medusa nie tracąc czasu, wbił na Instagram, by odnieść się do wyssanych z palca zarzutów. "Jak rzeczywiście coś takiego lata gdzieś, to jest to świństwo. Pieniądze z donate nie wypłaca się w godzinę, tylko trochę to trwa. Nigdy nie oszukałem, wręcz przeciwnie - zawsze dorzucam coś od siebie" - przekazał w relacji na IG.

Medusa odpowiada na zarzuty o przywłaszczenie pieniędzy
Medusa odpowiada na zarzuty o przywłaszczenie pieniędzy (Instagram)

"Przez takie sytuacje influencerzy boją się pomagać!!! Przemyślcie kilka razy, zanim coś nagracie odnośnie takich sytuacji" - podkreślił Medusa, dodając, że "dla waszego spokoju, jestem w stałym kontakcie z rodzinami Nadii".

trwa ładowanie posta...

Salamon dodał na koniec, że na 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka przygotował specjalny prezent dla Nadii w postaci drugiej transmisji live poświęconej tylko malutkiej dziewczynce.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0