Maja Staśko została skrytykowana za nagłośnienie szkodliwego trendu na TikToku

Maja Staśko znów hejtowana. Za krytykę słabego trendu na TikToku

Źródło zdjęć: © @majastasko Instagram, canva
Marta Grzeszczuk,
21.08.2023 14:52

Maja Staśko kolejny raz zmierzyła się z falą niewybrednej krytyki w mediach społecznościowych. Tym razem za nagłośnienie szkodliwego trendu na TikToku.

Aktywistka Maja Staśko udostępniła na X (do niedawna Twitterze) nagranie pokazujące popularny trend na TikToku. Polega on na rozbijaniu dzieciom, często malutkim, jajek na głowie. Staśko skomentowała film dobitnym: "Matki krzywdzące swoje dzieci to najnowszy trend na TikToku. Co to ma być jp**l?!".

trwa ładowanie posta...

Maja Staśko skrytykowała trend na TikToku

Część komentujących zgodziła się ze Staśko, że niespodziewane rozbicie jajka na czole małego dziecka nie jest czymś szczególnie mądrym. Niektórzy zauważyli również, że szkodliwe jest także, a może przede wszystkim, używanie swoich dzieci do nabijania lajków i wyświetleń na TikToku.

Komentatorzy zaatakowali Staśko za krytyczny wpis
Komentatorzy zaatakowali Staśko za krytyczny wpis (@X)

Jednak zdecydowana większość komentarzy pod postem aktywistki lekceważąco odnosi się do tematu, jednocześnie krytykując podjęcie go przez Staśko. Piszą je głównie mężczyźni, a wiele z odpowiedzi to osobiste, często agresywne i wulgarne wycieczki w stronę aktywistki, niekoniecznie związane z poruszonym przez nią tematem.

Maja Staśko ma wierne grono hejterów
Maja Staśko ma wierne grono hejterów (@X)

Maja Staśko od dawna wzbudza intensywne emocje wśród hejterów w mediach społecznościowych. W jej komentarzach regularnie można spotkać mizoginów, w chamski sposób dających wyraz swojej niechęci, niezależnie od tego jaki temat zdecyduje się poruszyć kobieta.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0