x

Friz rozdaje elektroniczne autografy. Podpisał się na telefonie?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
28.03.2024 17:00

Pewna internautka opowiedziała szokującą historię, która ją spotkała. Na portalu X opublikowała wpis ze screenem autografu od Karola Wiśniewskiego, znanego jako "Friz". Youtuber rzekomo podarował jej elektroniczny podpis, ponieważ żadne z nich nie miało przy sobie długopisu ani kartki.

Karol Wiśniewski, działający pod pseudonimem "Friz", to obecnie jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego kanał obserwuje ponad 5 mln osób. Influencer słynie z organizowania projektów, które również zdobywają wiralowe zasięgi. W 2020 r. założył grupę o nazwie Ekipa Friza. Inicjatywa odniosła ogromny sukces. Wraz z członkami projektu nagrali nawet wspólną płytę o nazwie "Sezon 3". Rok później youtuber ruszył z kolejnym pomysłem - Genzie, czyli grupą początkujących influencerów, których Friz wybrał za pomocą programu "Twoje 5 Minut".

trwa ładowanie posta...

Friz rozdaje elektroniczne autografy

Kariera Friza cały czas nabiera rozpędu. Mimo że od niedawna musi znaleźć również czas na spełnianie się w roli taty, nieustannie realizuje nowe projekty i pomysły na filmiki. Youtuber jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim show biznesie. Codziennie musi mierzyć się z licznymi prośbami o autografy czy zdjęcia. Jego sława nie pozwala mu na bycie niezauważonym w przestrzeni publicznej.

trwa ładowanie posta...

Pewna internautka pochwaliła się niecodzienną zdobyczą. Na portalu X dodała wpis, w którym zdradza, że spotkała Friza. Niestety obydwoje nie mieli przy sobie długopisu ani kartki. Fanka poprosiła go, żeby podpisał się na jej telefonie. W taki sposób zyskała oryginalny podpis youtubera złożony w jej elektronicznym notatniku. Internautka musi uważać, żeby przez pomyłkę nie usunąć autografu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Internauci chwalą się swoimi autografami

Wielu internautów podchwyciło temat i również pochwaliło się oryginalnymi zdobyczami. Na portalu X piszą: "aha myślałem, że jestem jedyny, któremu dał autograf w notatniku", "mi się akurat Multi podpisał 10 lat temu na meet-upie", "mi się na koncercie raz podpisał", "miałam ostatnio taką samą sytuację".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0