Popek zgłoszony przez Biuro ochrony praw dziecka

Kolejne brudy na Popka. "Patologiczne nagranie z udziałem 4-latka"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
31.01.2024 13:15

Biuro Obrony Praw Dziecka poinformowało o rzekomym posiadaniu niestosownego filmu z udziałem Popka i 4-letniego dziecka. Czy raper poniesie konsekwencje?

Kilka dni temu do sieci wyciekło niepokojące nagranie z udziałem Popka. Patoraper powiedział na nim, że chciałby m.in. odbyć stosunek z owczarkiem niemieckim. Kolejny filmik przedstawiał niemoralne zachowanie mężczyzny w stosunku do psa. Sprawą zajęły się fundacje działające w segmencie ochrony praw zwierząt. Na Popka spadła lawina krytyki. Z powodu obrzydliwego czynu został wyrzucony z federacji pięściarskiej GROMDA. 29 stycznia jej prezes Mariusz Grabowski opublikował oficjalnie oświadczenie w sprawie.

Takie rzeczy nigdy nie powinny mieć miejsca. Takie zachowanie jest karygodne, my to potępiamy. Z tym dniem i z tymi godzinami wrzucenia tego filmiku Popek już przestał być w GROMDZIE

- powiedział Mariusz Grabowski.

Popek opublikował swój statement, w którym zapewnia, że do niczego nie doszło pomiędzy nim a psem. Przyznaje również, że ma problem z używkami.

trwa ładowanie posta...

Popek zgłoszony za kontakty z 4-latkiem

To niestety nie koniec karygodnego zachowania Popka. Na światło dzienne wyszło nagranie, na którym mężczyzna ma rzekomo zmuszać 4-letnie dziecko "do udziału w patologicznych nagraniach". O sprawie poinformowało Biuro Ochrony Praw Dziecka. Organizacja zapowiedziała, że materiał przekaże warszawskiej prokuraturze.

"W zawiązku z ujawnieniem szokujących informacji o zachowaniach z*ofilskich wobec psów, jakich miał dopuścić się Paweł Mikołajuw pseudonim "Popek" oraz w związku z nadesłaniem do nas materiałów, na których widać 4-letnie dziecko zmuszane do udziału w patologicznych nagraniach - zdecydowaliśmy się przesłać w tej sprawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do Prokuratury Okręgowej w Warszawie" - pisze Biuro Ochrony Praw Dziecka.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 11