dddd

Jego gra to hit sprzedaży. Wszystko przez tragedię Titana

Źródło zdjęć: © YouTube - Markiplier / YouTube
Natalia Witulska,
23.06.2023 10:00

Horror Davida Szymanskiego "Iron Lung" zdobywa coraz większą popularność na platformie Steam. Wszystko przez katastrofę związaną z łodzią podwodną Titan. Twórca nie jest z tego zadowolony.

David Szymanski stworzył horror o tytule "Iron Lung". Jest to produkcja z dość nietypową fabułą. Gracz steruje w niej bowiem klaustrofobiczną łodzią podwodnąoceanie pełnym krwi na obcej planecie.

Gra "Iron Lung" notuje skok w popularności i sprzedaży

Gracze na platformie Steam zauważyli podobieństwo między "Iron Lung" a tragedią łodzi podwodnej firmy Ocean Gate. W recenzjach nawiązują do cen, pisząc: sześć dolarów za "Iron Lung" w porównaniu z 250 tys. dolarów za rejs w Titanie.

Jak czytamy na eurogamer.pl, gracze od razu doszukali się też archiwalnych materiałów wideo, prezentujących choćby fakt, że pojazd korzystał z mało zaawansowanego wyposażenia w sferze sterowania.

"Dla pełnej immersji grałem na Logitechu F710 z trójką moich bogatych znajomych" - skomentował na platformie jeden z nich.

Iron Lung | Official Teaser Trailer

"Iron Lung" Davida Szymanskiego zanotowała skok zarówno w popularności, jak i w sprzedaży. Wydawać się mogło, że twórca będzie zadowolony, że ludzie chcą grać w jego grę. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej.

trwa ładowanie posta...

"Zdecydowanie widzę czarny humor w tej całej sprawie z Titaniciem, ale... 'Iron Lung' stanowi najbardziej koszmarną rzecz, jaką mogłem sobie wyobrazić. Świadomość, że prawdziwi ludzie są teraz w takiej sytuacji, jest dość przerażająca, nawet jeśli doprowadziły do tego ich własne, złe decyzje" - napisał twórca na Twitterze.

Źródło: eurogamer.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0