Wiktoria Jaroniewska to NPC?

Wiktoria Jaroniewska to NPC? Wygląda jak postać z GTA

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
19.01.2024 08:30

W internecie pojawiło się nagranie Wiktorii Jaroniewskiej. Influencerka wygląda, jakby uciekła ze zwiastuna najnowszego GTA.

"NPC" to skrót od angielskiego terminu "Non-Player Character", czyli bohater niezależny. W kontekście gier komputerowych i światów wirtualnych NPC to postacie sterowane przez sztuczną inteligencję lub program zamiast gracza. Bohaterowie grają role uzupełniające np. handlarzy, przeciwników czy postaci, z którymi gracz może rozmawiać. W życiu realnym nazywa się tak osoby, które nie wyróżniają się niczym specjalnym, ale również takie, które zachowują się mechanicznie lub dziwnie - jak postać z gry.

Wiktoria Jaroniewska w roli NPC

Wiktoria Jaroniewska dodała na portal X nagranie z wakacji. Nie był to jednak zwyczajny filmik, ponieważ influencerka zachowuje się na nim co najmniej dziwne. Płynne ruchy, ciągłe układanie włosów oraz przewracanie oczami spowodowało, że wygląda, jak postać z gry. Efekt dodatkowo potęguje nienaturalny sposób nagrywania.

trwa ładowanie posta...

Internauci skomentowali nagranie influencerki i zgodnie stwierdzili, że wygląda jak NPC: "Nowy model NPC w GTA 6", "Mój ulubiony NPC", "Niesamowite!!! Rockstar postarał się w GTA 6 z modelami NPC". W komentarzach ktoś również zarzucił jej, że ściągnęła kurtkę specjalnie do filmiku: "Ludzie w kurtkach, a ta do filmu się rozebrała, że niby tak super ciepło, bo wiecie, za granico jest. Cebulaczka z Polski". Influencerka koryguje: "Bo jest ciepło. Dla Hiszpanów 23 stopnie to dosyć mało, ale wczoraj chodziłam na ramiączkach".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
xxxx,zgłoś
kto to ?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się