Jaś Kapela stoczył sparing z Sheeyą

Jaś Kapela dostał łomot od kobiety. Cieszy się i ma ku temu powód

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,30.06.2023 09:45

Jaś Kapela, przygotowując się do nadchodzącej walki, odbył sparing z Sheeyą. Aktywista przyznaje, że dostał łomot, ale wyszedł z tego z honorem.

Lewicowy aktywista, poeta, zwycięzca pierwszej w Polsce oficjalnej politycznej potyczki na pięści, czyli Jaś Kapela już niebawem stoczy walkę z Bagietą na Prime Show MMA. W ramach przygotowań do starcia odbył sparing z Klaudią Kołodziejczyk, znaną lepiej jako Sheeya.

Partnerka Gimpera jest dobrze znana ze swoich umiejętności i umięśnionej sylwetki. Sheeya od lat trenuje sporty siłowe i ma za sobą pierwszą zwycięską walkę na Fame MMA 17, podczas której pokonała Wiktorię Jaroniewską.

trwa ładowanie posta...

Jaś Kapela odbył sparing z Sheeyą

Jak wyglądał sparing Jasia Kapeli i Klaudii Kołodziejczyk? Ano tak, że Kapela był okładany pięściami przez Sheeyę, a sam - co widzimy na opublikowanym przez niego nagraniu - nie wykonał ani jednego trafnego ciosu.

Miałem sparing z @Sheeya i dostałem łomot, ale i tak Bagieta nie ma szans xD @PRIMESHOWMMA

"Miałem sparing z Sheeyą i dostałem łomot" - przyznaje nieprzejęty Kapela. "Ale i tak Bagieta nie ma szans xD" - zapewnia aktywista.

Przegrana z kobietą, wygrana z patriarchatem

Jaś zdaje się zupełnie nie przejmować tym, że dostał manto od kobiety. Wręcz przeciwnie - jest z tego dumny i ma ku temu dobry powód.

"Gdy kobieta mnie bije, moim honorem jest się cieszyć, bo patriarchat musi upaść 🙏🏻" - wyjaśnia w opisie pod nagraniem Kapela.

Oczywiście cały sparing odbył się w przyjaznej atmosferze, co można wywnioskować po uśmiechach na twarzy zarówno u Kapeli, jak i Kołodziejczyk. Nawet sędzia miał z tego niezły ubaw.

Przypomnijmy, że Kapela, który pod koniec zeszłego tygodnia "dostał za papieża" od "żula pod Biedronką" już 1 lipca podczas gali Prime MMA zmierzy się z Michałem Gorzelańczykiem, znanym lepiej jako "Bagieta".

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 29
Adda,zgłoś
Ten portal to dno
Odpowiedz
22Zgadzam się1Nie zgadzam się
1234,zgłoś
Brednie!
Odpowiedz
14Zgadzam się0Nie zgadzam się