Stylizacje dla katoliczki

Najjjka wyznaje "zasadę 10 cm". Pokazuje stylówki dla katoliczki

Źródło zdjęć: © Najjjka / TikTok
JTY,
15.06.2024 21:15

Katolicka celebrytka Natalia Ruś, znana jako Najjjka, wypowiedziała się na temat mody. Prezentując nowe stylizacje, zwróciła uwagę, jak powinna się ubierać katoliczka.

Natalia Ruś "Najjjka" jest popularną influencerką nagrywającą filmy o tematyce religijnej. Na TikToku obserwuje ją ponad 530 tys. fanów. Jej kontrowersyjne poglądy na temat osób LGBTQ+, uchodźców czy religii odbiły się szerokim echem w internecie.

Najjjka znalazła się na celowniku Ośrodka Monitorowań Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Działacze twierdzą, że doprowadzili do śledztwa w sprawie katolickiej influencerki. Chodzi o przestępstwo z art. 255 kodeksu karnego, czyli publiczne pochwalanie przestępstwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

"Kato-celebrytka w grudniu 2023 roku zaczęła publicznie i wielokrotnie pochwalać czyny oskarżonego Grzegorza B., który atakował ludzi z powodu ich wyznania i przekonań religijnych" - wyjaśnia OMZRiK. Chodzi o skandaliczny atak posła Konfederacji na chanukowe świece w Sejmie. Po ataku polityka Najjjka nagrała film z komentarzem do sprawy.

trwa ładowanie posta...

Jak powinna ubierać się katoliczka? Najjjka przedstawia

Najjjka w przerwie od tematów politycznych zabrała głos na temat mody. Odwiedziła sklep, w którym zaprezentowała kilka "stylizacji dla katoliczki".

- Podstawą będzie czarna sukienka na ramiączkach, natomiast ramiona do kościoła trzeba zakryć, dlatego założyłam białą koszulę i przewiązałam ją. Do tego kapelusz z czarną wstążeczką i czarna torebeczka - powiedziała Najjjka.

Katolicka influencerka kontynuowała: - Druga opcja to różowa sukienka. Taka dosyć długa. I do tego bufiaste ramiona. Coś takiego bardzo uroczego i dziewczęcego

Najjjka kieruje się dwiema zasadami przy kompletowaniu stylizacji dla katoliczki: "Ważne, aby nie przekraczać 10 cm nad kolanem i aby mieć zakryty dekolt. Można wyglądać pięknie bez odkrywania zbyt wiele".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Zalecam myślenie,zgłoś
Szumne nazwy. Eucharystie, sakramenty, komunie, wino mszalne, spowiedź święta, rytuały, ceremoniały, pielgrzymki, dosłowna zamiana wafelka i wina w ludzkie ciało i krew Jezusa... Wymysły o szumnych, wzniosłych nazwach dla ludzi chorobliwie bezmyślnych i naiwnych?! Dla fanów teatrzyków?! I co najbardziej zdumiewa ludzie potrafiący czytać, czytając Biblię na którą kler się powołuje, w której jest opisana działalność i nauczanie Jezusa, - nie potrafią myśleć, a tym bardziej zrozumieć, - co czytają. Przecież jednoznacznie widać porównując to co napisano w Biblii, że nijak się to ma do teatru i wręcz kabaretu jaki stworzył kler. Nauki biblijne, a kleru.. to absolutne przeciwieństwa. Największe jest jednak zmanipulowanie poprzez półprawdy jakie kler serwuje swoim naiwnym wyznawcom, manipulując nimi dla własnych korzyści i wyzysku oraz władzy nad swoimi wyznawcami.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Czyli 10 cm od myślenia,zgłoś
Dzięki spowiedzi kler wie co ludzie myślą, co robią, słuchają uprzejmie donoszących i dzięki tej wiedzy mogą ludźmi manipulować, wiedzą co robić i jak na kogoś wpływać albo i wykorzystywać. Ta tajemnica spowiedzi to chwyt i kit dla naiwnych. Natomiast przebaczać grzechy może tylko ktoś kto jednocześnie potrafi leczyć z chorób i wskrzeszać zmarłych. Są to słowa Jezusa na którego kler się powołuje (z ewangelii Marka 2 rozdziału). No to potrafi kler tak czynić? Tak naprawdę, nie jak z kłamstwem o ich zmienianiu wafelka i wina w ciało i krew Jezusa.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Niemodny,zgłoś
Katolicyzm czy wiara odchodzi w zapomnienie. Staje się niemodne.
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 4