IShowSpeed planuje stream z kosmosu. Chce dogadać się z Elonem Muskiem
IShowSpeed i Kai Cenat to dwaj najpopularniejsi globalni streamerzy, którzy na swoich transmisjach wielokrotnie przekraczali granicę wytrzymałości zwykłych ludzi. Obaj mają chrapkę na tytuł pierwszego twórcy, który przeprowadzi live z przestrzeni kosmicznej. W tym celu potrzebują wsparcia Elona Muska.
W którym momencie uniwersum IShowSpeeda, Kai Cenata i Elona Muska się połączyły? Ewidentnie prędzej czy później musiało do tego dojść, biorąc pod uwagę galaktyczne ambicje amerykańskiego przedsiębiorcy oraz fakt, że obaj streamerzy toczą podjazdową wojenkę, nie tyle o subskrypcje, ile o najgrubsze akcje przeprowadzone na żywo, tuż pod okiem widza.
Podobne
- IShowSpeed znów to zrobił. Udowodnił niedowiarkom, że potrafi
- IShowSpeed zaatakowany przez robo-psa. Sytuacja była niezwykle groźna
- IShowSpeed dostał wyjątkowy zegarek. Cena zwala z nóg
- IShowSpeed w Bułgarii. Konfrontacja z czarodziejem-gnomem i… książką
- IShowSpeed nauczył robota robić salto. Z wrażenia odpadła mu głowa?
Podczas gali 2024 Streamer Award IShowSpeed zdetronizował Kai Cenata i otrzymał tytuł Streamera Roku 2024. Czy mu się należało? Biorąc pod uwagę osiągnięcia, takie jak przeskoczenie nad dwoma jadącymi samochodami, wyścig z mistrzem olimpijskim, ćwiczenia gimnastyczne z innym olimpijczykiem, emocjonująca próba bicia rekordu wykonania największej liczby backflipów w ciągu 24 godzin czy streamy z podróży dookoła świata - zdecydowanie zasłużył na wyróżnienie.
Skoro jednak sky is the limit, obaj panowie potraktowali to bardzo dosłownie i aktualnie starają się skontaktować z Elonem Muskiem z prośbą o pomoc w odpaleniu pierwszej w historii transmisji z kosmosu.
IShowSpeed zapowiada wielkie plany. Potrzebuje kontaktu do Elona Muska
"Pewnego dnia chcę zrobić stream w kosmosie. Mam tyle szalonych pomysłów, które mogłyby naprawdę się wydarzyć, gdybym tylko skontaktował się Elonem Muskiem" - powiedział w wywiadzie z Jonem Youshaeim. Dodał, że w przyszłym roku zamierza przeprowadzić transmisję na żywo w każdym kraju na świecie, czyli w ciągu 365 dni chce odwiedzić 194 państwa.
IShowSpeed nie był jednak pierwszą osobą, która wpadła na ten pomysł. W listopadzie Kai Cenat napisał do Muska na portalu X, który należy do biznesmena.
"Hej Elon, chciałbym być pierwszym streamerem, który przeprowadzi tam transmisję i powie 'YO CHAT' w kosmosie. Wierzę, że jesteś jedyną osobą, która może mi pomóc osiągnąć ten cel. Stwórzymy razem historię!" - zaapelował.
Czy w tej sytuacji działa zasada "kto pierwszy ten lepszy", czy może Elon Musk będzie kierował się popularnością lub własnymi preferencjami, jeśli (w ogóle) zdecyduje się na wsparcie któregoś z twórców?
W temacie lifestyle
- Bagi wymanifestował sobie udział w programie? Wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami".
- Fan Taco Hemingwaya pojechał autostopem do Brukseli. Wszystko przez jedną piosenkę
- MrBeast otrzymał przycisk za 400 mln. subów. Internauci są zawiedzeni statuetką?
- Najkwaśniejsze cukierki świata w polskim sklepie? Tiktoker podjął wyzwanie
Popularne
- Doda powiesiła Labubu na Łódź Summer Festival. Wybrała PRZEMOC
- Treści dla dorosłych znikają z X? Blokada dotyczy całej Europy (tak, Polski też)
- Tea - randkowa aplikacja tylko dla kobiet jest hitem w USA. Chroni przed toksykami?
- Influencerka znalazła robaka w najdroższej drożdżówce w Polsce. "Już ich nie kupię"
- Fanki Louisa Tomlinsona kilka dni czekają na koncert idola. Kolejka już ruszyła
- Czwarty sezon "Sabotażysty" Reziego nadchodzi. Kto weźmie udział w programie?
- Mortalcio ma nową dziewczynę? Zagrała w jego teledysku
- W sklepach pojawiło się malinowe masło. Czy to może być dobre?
- Modelki AI w magazynie Vogue? Internauci łapią się za głowę