d

Influencerka wyrzuciła świeże jedzenie. "Zawsze tak robię"

Źródło zdjęć: © Instagram - Sylwia Gaczorek / Instagram
Natalia Witulska,
06.12.2023 12:45

Sylwia Gaczorek znalazła się w ogniu krytyki. Dodała film, w którym wprost powiedziała, że wyrzuca świeże jedzenie.

Sylwia Gaczorek jest właścicielką prestiżowych salonów fryzjerskich, youtuberką oraz influencerką. Prywatnie partnerka polskiego siatkarza Tomasza Fornala. We wtorek 5 grudnia zszokowała swoich odbiorców. Na udostępnionym filmie przyznała, że wyrzuca do kosza świeże jedzenie.

Sylwia Gaczorek wyrzuciła świeże jedzenie

Sylwia Gaczorek w najnowszym filmie pokazała, jak spędziła swój dzień. W materiale otwiera kalendarz adwentowy, ogląda mecz z siostrą, je ciastka czy rozpakowuje zakupy spożywcze. Największe kontrowersje Sylwia Gaczorek wywołała podejściem do żywności. Influencerka we vlogu mówi, że kupiła wuzetkę, ale ta smakuje sztucznością. W późniejszym momencie filmu siostra youtuberki chciała dokończyć wcześniej niedojedzone ciastko. Ku zdziwieniu zarówno jej, jak i odbiorców, wypiek wylądował w koszu. Siostra Sylwii powiedziała, że influencerka wyrzuciła ponad połowę wuzetki do śmieci.

- Ja nie lubię, jak ty tak zostawiasz jedzenie. Ja nienawidzę, jak ktoś tak zostawia jedzenie, zawsze wywalam. Słyszycie? Zostawiła sobie kawałek ciastka. [...] To nie było pół, nie było. Ja strasznie nie lubię, kiedy ktoś zostawia na blacie jedzenie takie odgryzione. Bardzo nie lubię i mi się nie podoba ten widok, więc zawsze wyrzucam. Tak samo nie lubię, jak z talerzem do lodówki wkłada jedzenie i zawsze jak to widzę, to od razu wyrzucam - powiedziała z uśmiechem Sylwia Gaczorek.

NASZE PIERWSZE MIKOŁAJKI

Sylwia Gaczorek w ogniu krytyki

W komentarzach próżno szukać negatywnego komentarza. Wszyscy zachwycają się związkiem Sylwii z Tomkiem Fornalem. Słowa influencerki dotyczące wyrzucania świeżego jedzenia odbiły się szerokim echem na X (Twitter). Wpis użytkowniczki @Mela krytykujący takie podejście do żywności wygenerował na ten moment ponad 250 tys. wyświetleń.

"A ja strasznie nie lubię, gdy ktoś marnuje jedzenie" - napisała użytkowniczka X.

trwa ładowanie posta...

Komentarze pod postem Meli nie zostawiają na Sylwii Gaczorek suchej nitki. Internauci zwracają uwagę na pretensjonalny ton influencerki, podejście do jedzenia i marnowanie go, a także to, że mówi o sprawie tak, jakby wyrzucanie świeżej żywności było czymś zupełnie normalnym.

Komentarze na X
Komentarze na X (Internauci , Twitter)

Przypominamy, że na świecie trwa kryzys żywnościowy, który regularnie się pogłębia. Apelujemy, aby nie wyrzucać świeżego jedzenia. Zamiast tego proponujemy robienie mniejszych zakupów. Warto częściej wybrać się do sklepu i nic nie marnować, niż regularnie pakować żywność do kosza.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Papryka,zgłoś
Oby ci w życiu tego jedzenia nie zabrakło bo dowiesz się co stracilas
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się