Kandydatka Konfederacji do Sejmiku skompromitowała się w mediach społecznościowych

"Gdy szczepionka wjedzie za mocno". Niesmaczna parodia kandydatki Konfederacji

Źródło zdjęć: © @KatyarzynaSzadk2 X
Marta Grzeszczuk,
30.03.2024 13:43

W sieci pojawił się kontrowersyjny film autorstwa kandydatki Konfederacji i Bezpartyjnych w wyborach samorządowych. Co z refleksją Sławomira Mentzena?

Wybory samorządowe odbędą się już 7 kwietnia. Kandydaci komitetu Konfederacja i Bezpartyjni nie przestają zadziwiać. Katarzyna Szadkowska startuje z tej listy do sejmiku woj. mazowieckiego. Jej działalność w mediach społecznościowych raczej nie przysporzy jej głosów osób, którym zależy na tym, żeby ich przedstawicielami i przedstawicielkami w samorządach były osoby poważne i odpowiedzialne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

ZETKACPER: CHCĘ ZOSTAĆ POLITYKIEM!

Kandydatka Konfederacji odegrała "skutki szczepionki"

Po skromnym wyniku Konfederacji w wyborach do Sejmu w 2023 r. jeden z jej liderów - Sławomir Mentzen - lakonicznie skwitował: "Bardzo ważne jest to, aby zdawać sobie sprawę z błędów, a następnie wyciągać wnioski. To jest bardzo ważny wniosek: nie wpuszczać wariatów na listy, bo ludzie tego nie cenią. Ja rozumiem tych ludzi. Też bym na wariata nie chciał głosować, a mieliśmy tam, mam wrażenie w pojedynczych miejscach, kliniczne przypadki. Tu nie ma co się gryźć w język".

Tymczasem w sieci pojawiło się nagranie z prywatnego TikToka kandydatki Konfederacji i Bezpartyjnych - Katarzyny Szadkowskiej. Działaczka Niezależnego Związku Zawodowego Wolność i Godność kandydowała już bez powodzenia do Sejmu z list ugrupowania Sławomira Mentzena i Krzysztofa Bosaka. Na filmiku Szadkowska "odgrywa", co dzieje się z osobą, "kiedy szczepionka na Covid-19 wejdzie za mocno". Kobieta może być dobrym przykładem, jak przyznać się do antynaukowych poglądów i odebrać sobie osobistą powagę w jednym krótkim nagraniu.

trwa ładowanie posta...

"Wariaci na listach Konfederacji". Co z obietnicą Sławomira Mentzena?

Nie jest to jedyne specyficzne nagranie tej polityczki w mediach społecznościowych. Szadkowska nie jest też jedyną budzącą wątpliwości kandydatką na listach Konfederacji i Bezpartyjnych. Czy istnieją osoby, które dzielą skrajnie prawicowe poglądy liderów Konfederacji, a jednocześnie spełniają powyborczy postulat Sławomira Mentzena?

Przy okazji przypominamy, że jeśli chcemy zagłosować w miejscu innym niż nasz adres zameldowania, można to załatwić elektronicznie tylko do 31 marca. Na stronie gov.pl jest dostępny wniosek o zmianę stałego obwodu głosowania.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 13
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 24
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
lelek,zgłoś
Co tam szczepany? Wylewik, udarek, zawalik, turbo raczek, a wy dalej łykacie, że to po srowidzie, albo zwyczajnie wypieracie.
Odpowiedz
3Zgadzam się6Nie zgadzam się
Zenek,zgłoś
Teraz tez nie zaszczepiłbym się. Szczepienie na covid to największy mój błąd w życiu! Po szczepionce mam silne skurcze w łydkach czasem aż chodzenie jest nie możliwe.przed szczepieniem mogłem chodzić dziesiątki kilometrów, teraz kilometr to już wyzwanie.:( szczepionka zniszczyła moje życie.
Odpowiedz
11Zgadzam się14Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Dodajmy, że ta kobieta na facebook'u publikuje zdjęcia, gdzie spotyka się i pozuje z przestępcami Marzanną Gontarską i Markiem Majchrem, ten drugi jest ścigany listem gończym za katowanie kobiety w ciąży...
Odpowiedz
8Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 20