Friz ujawnił się jako fan Taylor Swift

Friz ujawnił się jako fan Taylor Swift. Jest w swojej reputation era

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
27.11.2023 12:45

Friz w najnowszym odcinku na kanale Wersow zrobił coming out. Wszem i wobec (choć bez użycia słów) obwieścił, że jest fanem Taylor Swift.

Karol Wiśniewski "Friz" jest obecnie najpopularniejszym youtuberem w Polsce. Niedawno przebił w subach rekord Blowka i zgromadził na swoim kanale ponad 5,11 mln obserwujących. Dokonał tego, wydając serię "Mafia IRL", która zdobyła tak dużą popularność, że zdecydował się wydać ją jako grę planszową.

Prywatnie Friz jest zaręczony z influencerką Weroniką Sową "Wersow" - mają również córeczkę Maję. Karol pojawił się na ostatnim filmiku swojej partnerki, a jego stylówka wzbudziła więcej emocji niż zapowiadana wielka metamorfoza włosów.

WIELKA METAMORFOZA MOICH WŁOSÓW!

Friz jest Swiftie i są na to dowody

W filmie Wersow Friz wystąpił w koszulce z napisem "I did something bad", co fani odczytali jako referencję do piosenki Taylor Swift o tym samym tytule. Utwór pochodzi z albumu "Reputation", który jest kolejną płytą ponownie nagrywaną przez artystkę.

I Did Something Bad

Czy to prawda? Czy wyłącznie nadinterpretacja i zbieg okoliczności? Zapewne będzie można przekonać się o tym już w sierpniu podczas któregoś z trzech koncertów Taylor Swift w Warszawie.

Jeśli jednak Friz jest prawdziwym Swiftie - bardzo możliwe, że pójdzie na wszystkie trzy daty.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0