Friz ogłosił zwycięzców konkursu

Friz wyłonił zwycięzców. Odgadli wagę jego córki

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,26.06.2023 13:30

W zeszły piątek polskie media obiegła informacja, że Friz został tatą. Jeszcze przed narodzinami jego córki, youtuber zorganizował konkurs na odgadnięcie jej wagi. W końcu przyszedł czas na wyłonienie zwycięzców i rozdanie kasy.

Karol Wiśniewski "Friz" i Weronika Sowa "Wersow" poinformowali w piątek, że zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka Maja.

"Zostałem tatą, Majucha już jest z nami 🥰❤️" - przekazał na Twitterze Friz.

trwa ładowanie posta...

"Spełniło się moje największe marzenie ❤️🥹 ma na imię Maja" - pochwaliła się świeżo upieczona mama Wersow.

trwa ładowanie posta...

Friz i Wersow przywitali córkę Maję

Oczywiście gratulujemy młodym rodzicom ich pociechy! Przy takiej dwójce z pewnością będzie miała ciekawe życie. Friz i Wersow nie zamierzają ukrywać przed fanami wizerunku córki. Wręcz przeciwnie - chcą pokazywać dziecko w mediach społecznościowych, ale tylko przez pierwsze kilkanaście miesięcy. Później pozwolą Mai na podjęcie decyzji, czy chce być obecna w internecie.

POZNAJCIE IMIĘ NASZEJ CÓRKI!

W sieci pojawiły się głosy krytyki pod adresem influencerów, że mogą skrzywdzić córkę, szastając publicznie jej wizerunkiem. Jeszcze przed narodzinami Mai, Friz zorganizował konkurs z pieniędzmi do wygrania, który został ambiwalentnie odebrany przez fanów.

Konkurs na odgadnięcie wagi córki Friza

Zasady konkursy nie były skomplikowane. Wystarczyło zaobserwować Friza na Twitterze, odgadnąć wagę jego córki po urodzeniu i podać ją w komentarzu pod wpisem konkursowym. "Kto trafi tu w komentarzu wagę naszej córki, gdy się urodzi, dostaje ode mnie tę liczbę, ale w PLN" - wyjaśnił Friz.

trwa ładowanie posta...

Część internautów nie szczędziła gorzkich słów pod adresem influencera. Zarzucali mu, że robi z jeszcze nienarodzonej córki "maszynkę do contentu". Z drugiej strony wiele osób po prostu wzięło udział w konkursie.

A że Maja dołączyła już do grona youtubowej rodzinki, przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

"UWAGA WYNIKI... Majeczka ważyła 2820!" - przekazał Friz na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Dwie osoby wskazały poprawną wagę, jednak jedna z nich wrzuciła dwie odpowiedzi. Tak czy inaczej, Friz zdecydował, że oboje zasłużyli na nagrodę. W związku z tym zarówno użytkownik @bm97, jak i @vi's'lover'era otrzymają po 2820 zł.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 14
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0