Friz pokazał widzom swój pokój

Friz pokazał, jak wygląda jego pokój. Co takiego ukrywa?

Źródło zdjęć: © Instagram
Redakcja Vibez,
20.09.2023 15:30

Friz pokazał pomieszczenie w domu, którego nigdy wcześniej nie wstawiał do internetu. Jak wygląda jego Mojo Dojo Casa Pokój?

Rok temu w lipcu Friz i Wersow opublikowali film z przeprowadzki do nowego domu. Pokazali widzom jego bryłę, niektóre pomieszczenia, ogród wraz z tarasem i basenem. Pod koniec maja na kanale Wersow pojawiło się także wideo z urządzania pokoju Mai - kilkumiesięcznej córeczki influencerów.

"Domowy" content influencerów nie był nachalny (czekamy na materiały od Jasia Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz...), aczkolwiek i tak wzbudzał kontrowersje. Fani śmiali się z Friza, że jest zachwycony betonozą na tarasie i kpili z Wersow, że będzie "smutną beżową mamą ze smutnym beżowym dzieckiem".

Friz pokazał swój pokój. Jedną rzecz zachował w tajemnicy

Na kanale nadawczym Ekipy Karol w zamian za intensywne lajkowanie najnowszego posta przewidział dla widzów nagrodę. Mieli do wyboru poznać jednego influencera, który wziął udział w nadchodzącym projekcie Friza albo zobaczyć jego pokój, którego nigdy wcześniej nie pokazywał. Wybrali to drugie.

Tajemniczy Mojo Dojo Casa Pokój Friza jest urządzony w subtelnym "pieskowym" temacie. To znaczy - nawiązuje do Chmurki i Burzy, pupilków youtuberów. Lustra w kształcie chmurek, dywan wyglądający jak Burza - serio, słodko.

Oprócz tego Friz ma w pokoju półki z butami, szafki (niektóre zapełnione, inne nie), roślinki i biurko do pracy. Pokój jest nowoczesny, urządzony w bieli. Karol nie pokazał jednak fanom wszystkiego - jedną ścianę zachował w tajemnicy, chociaż jej część odbija się w lustrze. Czy to było celowe zagranie?

Friz pokazał swój pokój
Friz pokazał swój pokój (Instagram)
Friz pokazał swój pokój
Friz pokazał swój pokój (Instagram)
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 18
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 4