Friz pokazał przemianę Tesli. Internauci nie znają litości: "gówno elektryczne"

Friz pokazał przemianę Tesli. Internauci nie znają litości: "gówno elektryczne"

Źródło zdjęć: © Friz, Instagram
Maja Kozłowska,
17.05.2024 12:00

Friz w prezencie na 28. urodziny otrzymał od przyjaciół nowiutką Teslę. Zanim jednak na dobre się w niej rozsiadł, postanowił spersonalizować auto. Ujawnił, jak wygląda w nowym wydaniu.

Friz z merola przerzucił się na Teslę - wymarzony samochód otrzymał w prezencie urodzinowym od grupy najbliższych przyjaciół i współpracowników. Kupno auta było niespodzianką - Karol nie spodziewał się zupełnie, że otrzyma tak ekstrawagancki podarunek. Na Teslę, kosztującą ponad 200 tys. zł. zrzuciła się grupa influencerów Genzie, Wujek Łuki i jego narzeczona - Wersow. Sponsorem była także firma Koral, która jest producentem lodów Ekipy.

Friz jak dziecko cieszył się z nowego "gadżetu". Nie mógł uwierzyć, że jego przyjaciele szarpnęli się na tak drogi prezent. Youtuber rozpłakała się ze wzruszenia, kiedy oglądał auto. Był bardzo podekscytowany i nie mógł się doczekać, kiedy je przetestuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KUPILIŚMY MU WYMARZONY PREZENT!

Customowa Tesla Friza. Widzowie narzekają, że wybrał elektryka

Karol poinformował widzów, że zanim wsiądzie za kółko Tesli, samochód czeka kilka zmian. Friz chciał mieć unikatowe auto - i takie teraz ma. Trzeba od razu zaznaczyć, że jego fura po personalizacji nadal nie rzuca się w oczy tak jak BMW Przemka Pro.

Tesla Friza przeszła kilka kosmetycznych zmian - największa to oczywiście kolor. Teraz auto jest stalowoniebieskie i trzeba przyznać, że wygląda bardzo elegancko.

Friz pokazał przemianę Tesli. Internauci nie znają litości: "gówno elektryczne"
Friz pokazał przemianę Tesli. Internauci nie znają litości: "gówno elektryczne" (Friz, Instagram)

Internautom nie podoba się jednak wybór Friza. Pod zdjęciami Tesli i filmem z urodzin padło mnóstwo komentarzy wyśmiewających auto.

"Dalej gówno elektryczne"; "100 razy lepszy był już Merc"; "Wstydziłbym się coś takiego publikować"; "Ale gówno"; "Kup se normalne auto, a nie elektryka"; "Teselka to gówno, pozdrawiam"; "Wow, ale gówno"; "Ale gówno Karolu!!!"; "Obok śmietnika będzie się najlepiej prezentować" - bez litości atakują go widzowie. Chamsko...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 48
Miki,zgłoś
No ale artykuł słaby, szkoda że jednak kliknąłem. Coraz więcej bezwartosci artykułów. Dobrze że ten chociaż ugruntował to spostrzeżenie, czas przestać czytać tę niekończące się brednie.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Chyba jestem już Stary bo nawet nie wiem kto to jest buhahah
Odpowiedz
11Zgadzam się0Nie zgadzam się
Marek,zgłoś
Nie mogę tego oglądać. Takich Tesli to ja codziennie w pracy ogladam około 400 szt.wiec na mnie nie robi takiego wrażenia. Ta ekipa to totalne dno a ludzie promują co raz to gorsze pomysły i ludzi bez ambicji
Odpowiedz
10Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 16