Wersow i Friz urządzili Baby Shower

Friz i Wersow będą "smutnymi beżowymi rodzicami"?

Źródło zdjęć: © Wersow - Instagram
Maja Kozłowska,
13.06.2023 16:16

Friz i Wersow spodziewają się dziecka, a mała M. pojawi się na świecie już niedługo. Influencerzy urządzili baby shower i spotkali się z zaniepokojeniem widzów.

Friz i Wersow, najpopularniejsza para influencerów w Polsce, już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Zdradzili, że będzie to dziewczynka i że jej imię zaczyna się na literę "M". Serwisy bukmacherskie otworzyły zakłady - największy kurs był za obstawienie "Mini Majkeli". Na ostatnim filmie opublikowanym na kanale Weroniki, twórczyni zdradza najbliższym, jak postanowili nazwać córeczkę. Reakcje przyjaciół Friza i Wersow są szczere, a imię w dalszym ciągu pozostaje oficjalnie niepotwierdzone.

"Detektywi z TikToka" jednogłośnie obstawiają jednak Maję. Dotarli do źródeł, w których Wersow wspomina, że podoba jej się to imię. Wskazówką może być również reakcja MichaT5M2, który na nagraniach nie potrafił utrzymać kamiennej twarzy.

PEŁNE EMOCJI BABY SHOWER!

bUroczy baby shower Wersow. Za co ją skrytykowano?

Niecały rok temu FrizWersow kupili nowy dom. Weronika pokazywała, jak urządziła pokój dla ich córeczki, a Karol chwalił się wielkim tarasem. Już w tym momencie rozległy się krytyczne głosy internautów, którzy z jednej strony mówili o braku kolorów, a z drugiej o betonozie.

Baby shower Wersow odbył się oczywiście w domu pary, a obowiązującym dress codem były ubrania w neutralnych kolorach. Widzom przywodzi to na myśl tylko jedno: trend smutnej beżowej mamy i smutnego beżowego dziecka.

Wspomniana estetyka zakłada zainteresowanie well-being, zdrowiem psychicznym, preferencją minimalizmu, neutralnych kolorów i niezagraconej przestrzeni. Smutne beżowe mamy praktykują rodzicielstwo bliskości i wplatają w wychowanie dzieci elementy pedagogiki Montesorii.

Oczywiście chodzi też o pieniądze - smutne beżowe mamy nie oszczędzają na dzieciach, które bawią się tylko klockami z naturalnego dębu i noszą wyłącznie ubrania ręcznie tkane przez tybetańskich mnichów. W wersji ironicznej. W prawdziwej: beżowe mamy nie preferują plastiku, kolorów, głośnych zabawek. Dziecięce ubranka kupują z wysokiej jakości tkanin: kaszmiru, lnu, jedwabiu itp.

Czy Wersow i Friz staną się takimi "smutnymi beżowymi rodzicami"? Niewykluczone - mają naprawdę dobry start.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1