Friz podsumował festiwal Ekipy

Friz podsumował festiwal Ekipy. "Płakałem z 15 razy"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,19.06.2024 11:45

Friz podzielił się na Instagramie swoimi wrażeniami z pierwszego festiwalu Ekipy. W swojej relacji szczerze podsumował wydarzenie, zwracając uwagę zarówno na jego plusy, jak i minusy. Zapowiedział również prace nad kolejną edycją.

Długo wyczekiwany pierwszy festiwal Ekipy już za nami. Wydarzenie, które odbyło się w niedzielę 16 czerwca, przyciągnęło tłumy na TAURON Arena Kraków. Nie obyło się jednak bez problemów technicznych czy mniejszych kontrowersji. Wiadomo, że prawdziwej Ekipy już nie ma, co wykorzystali jej byli członkowie, kąśliwie komentując event. Tak czy inaczej, według Friza festiwal Ekipy można uznać za sukces.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Problemy techniczne na festiwalu Ekipy

Karol Wiśniewski, czyli założyciel Ekipy, podzielił się na Instagramie swoimi wrażeniami z festiwalu. Influencer zapewnił na wstępie, że chce być całkowicie szczery ze swoimi fanami, dlatego wskazał zarówno plusy, jak i minusy wydarzenia. Friz widział po relacjach fanów, że świetnie się bawili, mimo początkowych problemów z rozpoczęciem eventu.

- Jakie były problemy? Troszeczkę organizacyjne na początku. Był to nasz pierwszy taki event, więc przepraszamy. Było opóźnienie godzinne i parę rzeczy dało się zrobić lepiej. Też deszcz nam nie pomógł, niestety nie mogliśmy zamówić sobie pogody. Na pewno mamy dużo wniosków na kolejną edycję

- mówił Friz.

Mimo deszczu i godzinnego opóźnienia, które wpłynęły na początkową organizację, Friz podkreślił, że gdy festiwal się rozpoczął, wszystko przebiegło świetnie. Widok skaczącej i bawiącej się publiczności był dla niego najważniejszy. - Jak już się wszystko zaczęło, to każdy bawił się tak fantastycznie, że po prostu widziałem całe trybuny, cała płyta, wszyscy po prostu skakali - wspominał z entuzjazmem.

Friz płakał 15 razy podczas festiwalu Ekipy

Nie zabrakło również wzruszeń. Friz przyznał, że wielokrotnie płakał podczas różnych momentów festiwalu, co było dla niego spełnieniem długo oczekiwanych marzeń. Obiecał też, że przygotowuje specjalny film, który będzie opowieścią o jego drodze do zorganizowania tego wydarzenia.

- W ogóle tam płakałem z 15 razy w różnych momentach, bo to było dla mnie tak piękne. To był też moment, na który bardzo, bardzo długo czekałem i do którego dążyłem od dawna i o tym wam opowiem już w oddzielnym filmie, który tworzymy, który jest opowieścią właśnie o tym, jak dążyłem do tego momentu i festiwal jest tą wisienką na torcie

-  stwierdził.

Prace nad kolejną edycją festiwalu Ekipy w toku

Friz ujawnił również, że prace nad kolejną edycją festiwalu Ekipy już się rozpoczęły. - Widzimy, co jest do dopracowania i jestem pewien, że będzie jeszcze fajniejsza - zapewniał. W przyszłości festiwal ma być większy i otwarty na innych twórców i influencerów. - Chcę, żeby kolejne już festiwale były takimi eventami influencerskimi. Będziemy to rozwijali, będziemy zapraszali różnych innych twórców, gości - podkreślił.

- Chcę stworzyć zupełnie nowy poziom wydarzeń influencerskich w Polsce. [...] W przyszłości mam nadzieję, że pół polskiego YouTube'a na taki festiwal przyjedzie i będzie aktywnie tam uczestniczyć

- podsumował Friz.
trwa ładowanie posta...

Warto dodać, że pierwsza edycja zbyła dedykowana wyłącznie Ekipie, bez gości z zewnątrz, co było celowym zamiarem. Jednak przyszłe festiwale mają być bardziej inkluzywne, z udziałem różnych influencerów i twórców. Friz zaprosił zainteresowanych do współpracy, podkreślając, że brakuje w Polsce wydarzeń na takim poziomie.

Nie obyło się jednak bez kontrowersji. Podczas festiwalu Friz musiał sam zaśpiewać piosenkę "3KIPA", pierwotnie wykonywaną przez cały skład Ekipy. Wydarzenie, choć pełne sukcesów, stało się również okazją do ironicznych komentarzy ze strony byłych członków grupy, takich jak Tromba i Nowciax.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Rumburak,zgłoś
Nie 13, nie 16, ale piętnaście razy. Ważne, żeby policzyć, ile się płakało.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się