Friz śpiewał sam piosenki Ekipy

Friz sam jak palec śpiewał na scenie. "Chwała wielkiej Ekipie"

Źródło zdjęć: © Instagram
KIW,
18.06.2024 14:30

"Pytasz, co stanie się z domem? Dom będzie tam, gdzie będzie cały squad" - nawijał Friz sam na scenie podczas festiwalu Ekipy. Tekst kawałka bardzo źle się zestarzał, bo przecież Ekipy już nie ma. I mimo że jej byli członkowie doszli do porozumienia z Frizem, wciąż wbijają mu szpilę.

W niedzielę 16 czerwca odbył się długo wyczekiwany pierwszy festiwal Ekipy, ale bez członków Ekipy. Z pierwotnego składu byli na nim obecni jedynie Friz, Wujek Łuki i Wersow. Towarzyszył im za to cały skład Genzie oraz inni zaprzyjaźnieni influencerzy. Jednak przez brak pierwotnego składu wydarzenie stało się okazją do wbicia szpilek przez byłych członków Ekipy. Tromba i Nowciax, którzy opuścili grupę, nie omieszkali ironicznie skomentować sytuację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Podczas festiwalu Friz, pozostawiony bez reszty oryginalnego składu, zaśpiewał samotnie na scenie piosenkę "3KIPA". W pierwotnej wersji tego utworu można usłyszeć wszystkich członków Ekipy - od Friza, aż po Wujka Łukiego. Niestety, po rozpadzie grupy, Friz musiał sam poradzić sobie z wykonaniem utworu.

trwa ładowanie posta...

Przypomnijmy, że z Ekipy w 2022 r. odeszli Maria Ryskala "Marcysia", Marta Błoch "Murcix", Mateusz Trąbka "Tromba", Jakub Patecki "Patec", Mateusz Krzyżanowski "Mini Majk" oraz Kamil Chwastek "Poczciwy Krzychu".

Z Ekipą współpracował również Piotr Nowak "Nowciax". Influencer jako nieliczny nie podpisał wcześniej umowy twórcy ani klauzuli poufności, więc o jego odejściu z Ekipy nie było tak głośno, jak w przypadku reszty członków. Tak czy inaczej, Nowciax w wywiadzie u Żurnalisty przyznał, że ma żal do Friza. Nie podał jednak szczegółów.

Tromba i Nowciax zaczepnie o festiwalu Ekipy

Internauci szybko nadali ironiczne znaczenie tekstowi piosenki "3KIPA" w kontekście obecnej sytuacji Ekipy. "Pytasz, co stanie się z domem? Dom będzie tam, gdzie będzie cały squad" - śpiewał Friz sam na scenie, co nie umknęło uwadze widzów, którzy zwrócili uwagę na brak oryginalnych członków Ekipy.

A skoro całego składu już nie ma, trudno również wskazać, gdzie jest dom.

Mimo kontrowersji Friz jest przekonany, że festiwal się udał. "PIERWSZY FESTIWAL EKIPY! CHWAŁA WIELKIEJ EKIPIE" - pisał w mediach społecznościowych, starając się skupić na pozytywnych aspektach wydarzenia.

trwa ładowanie posta...

Po sieci lata fragment wykonu Friza. Nowciax skomentował nagranie z koncertu, zostawiając pod nim "XD". Jego komentarz wywołał falę spekulacji wśród fanów. Z kolei Tromba, również nie szczędząc ironii, skomentował post Hanny Puchalskiej "Hi Hani", członkini Genzie, która chwaliła festiwal: "To, co zrobiliście wczoraj w Krakowie, zapamiętam do końca życia. Dziękujemy! Chwała wielkiej EKIPIE!!!".

trwa ładowanie posta...

Tromba odpowiedział zaczepnie: "Chwała wielkiej ekipie, gdzieś to już słyszałem", oznaczając swojego bliskiego ziomka Kubę Nowaczkiewicza, który ironicznie dopisał: "Chwała".

trwa ładowanie posta...

Warto przypomnieć, że pod koniec kwietnia pojawiła się informacja o porozumieniu między byłymi członkami Ekipy a Frizem. Influencer opublikował wówczas "wspólne oświadczenie", które stanowi dowód, że byli członkowie Ekipy doszli do porozumienia. Ze wspomnianego dokumentu wynika, że Marcysia, Murcix, Patec, Poczciwy Krzychu oraz Tromba zdecydowali się sprzedać swoje akcje. Kwota nie została jednak ujawniona.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0