EKIPA Festiwal wyprzedany? Friz nie może uwierzyć

EKIPA Festiwal wyprzedany? Friz nie może uwierzyć

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
17.04.2024 18:00

Karol Wiśniewski, znany jako "Friz", podzielił się z fanami szokującą informacją. Youtuber wyjawił, ile biletów sprzedało się na pierwszy w historii EKIPA Festiwal. "Strasznie jaram się tym festiwalem tak serio serio, to ogromne wydarzenie" - zdradza influencer. Czy można jeszcze kupić wejściówki na ten wyjątkowy event?

Karol Wiśniewski, działający pod pseudonimem "Friz", to obecnie jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego kanał obserwuje ponad 5 mln osób. Influencer słynie z organizowania projektów, które również zdobywają wiralowe zasięgi. W 2020 r. założył grupę o nazwie Ekipa Friza. Inicjatywa odniosła ogromny sukces. Wraz z członkami projektu nagrali nawet wspólną płytę o nazwie "Sezon 3". Rok później youtuber ruszył z kolejnym pomysłem - Genzie, czyli grupą początkujących influencerów, których Friz wybrał za pomocą programu "Twoje 5 Minut".

Friz spełnia swoje marzenie

Friz od dłuższego czasu wspominał, że marzy mu się, aby kiedyś zorganizować festiwal Ekipy. Wraz z uczestnikami projektu postanowił wcielić swój pomysł w życie. Youtuber w marcu tego roku ogłosił datę i miejsce pierwszego w historii EKIPA Festival. Zainteresowanie projektem przeszło jego najśmielsze oczekiwania.

trwa ładowanie posta...

15 kwietnia influencer na kanale nadawczym zdradził: "Teraz trwają prace nad strefami które będą na was czekać. Wymyślamy też kilka rzeczy którymi chcemy was zaskoczyć. A od przyszłego miesiąca zaczynamy próby". Dodatkowo nie kryje swojego podekscytowania: "strasznie jaram się tym festiwalem tak serio serio, to ogromne wydarzenie i jak mówię rodzicom np., że gramy na TAURON Arenie, to czuje tak niewyobrażalna dumę, że my wszyscy tutaj jako Ekipa możemy robić tak mocne rzeczy - niesamowite. To będzie wielkie wydarzenie"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

LIZA MOCNO o NIKICIE I FERRARIM [Fagata, Paramaxil, Nawcia, Gola] #1 odc

EKIPA Festiwal wyprzedany?

16 czerwca na TAURON Arenie w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja EKIPA Festiwal. Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. Na event wybierają się nie tylko fani projektu, ale również osoby, które cenią sobie dobrą zabawę. 17 kwietnia na Instagramie Friza pojawiła się szokująca informacja. Youtuber wyjawił, że na festiwal sprzedało się 99 proc. wszystkich biletów.

EKIPA Festiwal wyprzedany? Friz nie może uwierzyć
EKIPA Festiwal wyprzedany? Friz nie może uwierzyć (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1