x

Fani przyłapani na gorącym uczynku. Skandal na koncercie Madison Beer

Źródło zdjęć: © Instagram, Madison Beer
MAKO,
07.06.2024 13:15

Madison Beer podczas koncertu w Las Vegas spotkała się z nieprzyjemną sytuacją, której zapewne długo nie wyrzuci z pamięci. Po internecie krąży nagranie, na którym fani uprawiają seks.

Madison Beer to amerykańska piosenkarka, która aktualnie jest w światowej trasie z albumem "Silence Between Songs". Podczas europejskiej części "The Spinnin Tour" artystkę supportował Jann, który był jednym z kandydatów na reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2023. Mimo że do Liverpoolu ostatecznie pojechała Blanka, artysta i tak na tym zyskał: wyprzedał trasę koncertową, był bookowany na każdym możliwym festiwalu, no i zagrał kilkanaście występów przed zagraniczną publicznością.

Obecnie Madison Beer koncertuje po Stanach Zjednoczonych. W środę 5 czerwca odbył się jej występ w Las Vegas. Artystka stwierdziła, że show było piękne, jednak zostało zakłócone przez incydent, którego nikt nie chciałby oglądać na własne oczy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyrzucili go z Top Model. "Zarapowałem im". Ziętkowski o kulisach życia TikTokera

Uprawiali seks. Przyłapano ich na show Madison Beer

Na widowni zasiadły dwie osoby, które kompletnie nie zwracały uwagi na to, że znajdują się w miejscu publicznym. Para bez krępacji zaczęła uprawiać seks oralny. Ludzie w ich otoczeniu byli tym mocno zniesmaczeni: część śmiała się nerwowo, inni się odsuwali lub odwracali wzrok. Wszyscy wyraźnie czuli zażenowanie i dyskomfort.

Uczestnicy koncertu komentowali sprawę na bieżąco na portalu X. "Tu jest gość, który szybko musi zostać stąd wyprowadzony" - napisała internautka. "Dosłownie musiałem przejść na drugą stronę. Złapał mnie za tyłek i nie chciał puścić, a następnie zaczął iść za mną i mnie obmacywać" - dodał inny uczestnik koncertu. "Dlaczego ktoś miałby to robić, skoro na koncertach Madison Beer są nieletni" - zastanawia się kolejna osoba.

Fani przyłapani na gorącym uczynku. Skandal na koncercie Madison Beer
Fani przyłapani na gorącym uczynku. Skandal na koncercie Madison Beer (X - maxswitness)

Erotoman wyrzucony z koncertu Madison Beer

Ostatecznie ochrona wyprowadziła mężczyznę, który zaczepiał innych fanów artystki. Wiele osób w komentarzach podkreśla, że powinien zostać aresztowany za uprawianie seksu i obnażanie się w miejscu publicznym oraz napastowanie innych. Komentarze na X wskazują, że z koncertu usunięto mężczyznę, który był pieszczony.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 81
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 21
  • emoji kupka - liczba głosów: 198
PPPP.,zgłoś
E tam. Przecież młodzi ludzie się często bzykają gdzie popadnie.
Odpowiedz
2Zgadzam się2Nie zgadzam się
W 11,zgłoś
To Jarek z krystyną
Odpowiedz
14Zgadzam się16Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Ksiądz,zgłoś
I tak puścić księdza do USA. Nigdzie nie umie się zachować gdy widzi męski tyłek.
Odpowiedz
7Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 26