Relacja z koncertu Janna we Wrocławiu

Jann podbija Wrocław. Show na światowym poziomie [RELACJA]

Źródło zdjęć: © Maciek Czyżewski / Instagram
Oliwia Ruta,
03.12.2023 18:04

Jann 2 grudnia wystąpił we Wrocławiu. Koncert zasługuje na miano światowego widowiska.

Jann to utalentowany piosenkarz, którego kariera nabrała rozmachu po udziale w preselekcjach do Eurowizji. Mimo, że nie reprezentował on Polski podczas tegorocznej edycji konkursu, to jego twórczość przyciągnęła uwagę wielu osób. Od tego czasu piosenkarz nieustannie rozwija swoje umiejętności i zdobywa coraz większą popularność. Dzięki determinacji Jann stał się jednym z najbardziej obiecujących polskich artystów swojego pokolenia, zyskując uznanie zarówno wśród młodej publiczności, jak i doświadczonych słuchaczy.

Od showcaseu do mainstreamu

Janna poznałam na grubo przed preselekcjami do Eurowizji. Młody wychowanek Fonobo Label zrobił na mnie ogromne wrażenie. Udało mi się zobaczyć jego występ na żywo podczas undergroundowego festiwalu Great September w 2022 r. odbywającego się w Łodzi. Wtedy Jann grał w małym ciasnym klubie, a ludzie zachwyceni jego show wręcz wylewali się z koncertowej salki. Już wtedy chętnych na występ piosenkarza zdecydowanie nie brakowało.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Zaledwie pół roku później kariera Janna nabrała niewiarygodnego rozpędu. Koncerty w niewielkich klubach zostały zamienione na dużo większe hale, które w mgnieniu oka artysta soldout'uje. Fani piosenkarza czekają długie godziny przed występem, aby być jak najbliżej sceny. Tak samo było w przypadku show we Wrocławiu.

Koncerty Janna zaliczyły glow up

Wczoraj 2 grudnia Jann zagrał koncert we Wrocławiu. Występ odbył się w Centrum Koncertowym A2. Cały obiekt był wypełniony fanami artysty. Wielu z nich czekało na mrozie od samego rana, aby zobaczyć koncert z bliska. Widać było, że osoby najbliżej barierek nie znalazły się tam przypadkowo, ponieważ przez całe show śpiewały i skakały w rytm piosenek Janna.

trwa ładowanie posta...

Koncert Janna to wydarzenie, które przerosło moje wszelkie oczekiwania. Mając porównanie z pierwszych wystąpień oraz z wiosennej trasy artysty, najnowsza odsłona show piosenkarza rozłożyła mnie na łopatki. Widać, że koncerty są przygotowywane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dobrze rozplanowany dym, fenomenalne światła nowoczesne elementy scenografii zdecydowanie potęgują mój zachwyt nad koncertem Janna.

Jann pamięta o tym, co najważniejsze

Bardzo doceniam to, że część wizualna nie przyćmiła wokalu artysty. Jann doskonale radzi sobie zarówno z energicznymi piosenkami jak i tymi bardziej spokojnymi, gdzie śpiewu nie dopełnia choreografia. Na setliście pojawiły się takie piosenki jak "Met The God", "Smile" czy kultowy już "Gladiator". Koncert to nie tylko show, ale również muzyka na żywo i zdaje się, że Jann dobrze o tym pamięta.

trwa ładowanie posta...

Nie mogę również nie wspomnieć o obyciu scenicznym artysty. Jann, mimo niezbyt długiego stażu koncertowego, na scenie czuje się świetnie. Można to zauważyć dzięki odważnej choreografii czy fantastycznemu kontaktowi z widownią. Koncerty to zdecydowanie drugi dom piosenkarza.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 27
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Irena,zgłoś
Żaden światowej klasy artysta nie fałszuje tak jak Jann. Nie wmawiajcie mu bzdur o światowym poziomie, bo jeszcze dzieciak uwierzy :)
Odpowiedz
1Zgadzam się13Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Basia,zgłoś
Jann jest artystą, twórcą a nie odtwórcą cudzej twórczości. Koncert był fenomenalny, dopracowany w każdym szczególe. Jann ma rzadki dar cudownego przekazywania emocji. Jego głos w połączeniu z ruchem scenicznym i całą oprawę artystyczną koncertu przenoszą w inny wymiar rzeczywistości. Tak to już światowy poziom!
Odpowiedz
16Zgadzam się1Nie zgadzam się
Fantastyczny koncert. Cała ta trasa to zupełnie inny wymiar. Proszę Państwa mamy u nas Gwiazdę światowego formatu!
Odpowiedz
13Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 8