Kanapka drwala wraca do McDonald's

Drwal wraca do McDonald's. Znamy konkretne daty

Źródło zdjęć: © Twitter: thepolandnews_ / Twitter: thepolandnews_
Weronika Paliczka,
02.11.2023 13:45

Fani zimy dzielą się na miłośników świąt i miłośników Burgera Drwala z McDonald's. Druga grupa może zacierać ręce - kanapka wraca szybciej niż zakładano. Będzie też jej nowa wersja.

Jedni czekają na Halloween, drudzy na święta, a jeszcze inni na powrót Burgera Drwala do McDonald's. Choć sieć fast food nigdy nie potwierdza dat powrotu ikonicznej zimowej kanapki, wiele wskazuje na to, że Drwal wróci szybciej, niż zakładano, a wraz z nim jego nowa wersja.

Czy po Burgera Drwala należy już stać w kolejkach pod McDonald's?

Do powrotu klasycznego Drwala zostało sześć dni. Tak przynajmniej podają nieoficjalne źródła. Data 8 listopada zgadzałaby się z typowym dla McDonald's dodawaniem nowości, które wypada w środy. Tydzień później, 15 listopada, mają pojawić się bardziej rozbudowane wersje kanapki: Drwal z żurawiną, Drwal na ostro, podwójny Drwal, Drwal z kurczakiem oraz zupełna nowość - Drwal z chrzanem.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Tajemnicą pozostają ceny kanapek, które wzrastają z roku na rok. W 2022 r. za klasycznego Drwala trzeba było zapłacić 24,90 zł, za Drwala z kurczakiem tyle samo. Podwójny Drwal kosztował 29,90 zł a Drwal z żurawiną - 26,40 zł.

Z nieoficjalnych danych wynika, że McDonald's po raz kolejny zapomniał o wegetarianach. Wege Drwal również w tym roku nie pojawi się w sprzedaży. Ostatni raz zimowa kanapka bez mięsa była dostępna w 2019 r.

McDonald's nie potwierdził oficjalnie informacji dotyczących powrotu Drwala. Wygląda więc na to, że trzeba cierpliwie czekać na pierwsze oznaki powrotu ikony, takie jak ogromne kolejki do McDrive czy spam w mediach społecznościowych.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1