Kiedy Burger Drwala

Kiedy Burger Drwala w McDonald's? Znamy potencjalną datę

Źródło zdjęć: © McDonald's
Konrad SiwikKonrad Siwik,24.10.2023 15:00

Zima coraz bliżej, ale jeszcze przed jej nadejściem należy spodziewać się powrotu Burgera Drwala w McDonald’s. Jest kilka przesłanek, na których podstawie internauci wywnioskowali, kiedy kultowa kanapka trafi ponownie do sprzedaży.

Kiedy Burger Drwala powróci do McDonald's? To pytanie zadaje sobie dziś masa fanów kultowej kanapki. Jesień zawitała już na dobre, liście przybrały złoty kolor, powietrze stało się rześkie i chłodne, więc to najwyższy czas, by wgryźć się w ulubioną bułkę.

Tak się składa, że od kilku lat właśnie w okresie późnojesiennym McDonald’s wprowadza swoją ofertę zimową, która trwa do początku wiosny. A w jej skład wchodzą oczywiście różne warianty Burgera Drwala - z wołowiną, kurczakiem, podwójny, na ostro, z żurawiną itd.

Burger Drwala w McDonald's już w listopadzie

Burger Drwala do tej pory wchodził do oferty McDonald’s po połowie listopada. W zeszłym roku był to 23 listopada, a dwa lata temu 24 listopada. Zgodnie z kolejną wskazówką ofera zimowa w restauracji pod złotymi łukami staruje w środy. Tym samym można wywnioskować, że w tym roku Burger Drwala pojawi się 22 listopada.

McDonald’s nie podał jeszcze oficjalnej daty, a jedynie podkręca atmosferę, odpowiadając na pytania fanów bułki, że jest już coraz bliżej. Pytania fanów dotyczą jednak również cen konkretnych wariantów Burgera Drwala. Niewykluczone, że będą one nieco droższe niż w zeszłym roku.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3