Czarnek chce chronić dzieci

Czarnek chce chronić dzieci. Uderza w lewaków i rodziny wielogatunkowe z "psieckiem"

Źródło zdjęć: © Forum
Konrad SiwikKonrad Siwik,07.05.2023 11:46

Przemysław Czarnek nie ustaje w próbach ochrony polskich dzieci. Tym razem minister edukacji i nauki powiedział, że politycy i działacze PiS będą zbierać podpisy pod inicjatywą obywatelską, aby chronić dzieci przed lewakami promującymi wielogatunkową rodzinę z "psieckiem".

Aktualnie trwa zbieranie podpisów pod inicjatywą obywatelską "Chrońmy dzieci", która proponuje wprowadzenie zakazu działalności w szkołach i przedszkolach "stowarzyszeń i innych organizacji promujących zagadnienia związane z seksualizacją dzieci". Projekt ten przygotował komitet obywatelski "Chrońmy dzieci, wspierajmy rodziców". Aby mógł on zostać złożony w Sejmie, musi podpisać się pod nim 100 tys. obywateli.

"Chrońmy dzieci" został już wsparty przez polityków PiS, choć podkreślają oni, że jest to inicjatywa społeczna. Wśród osób, które podpisały projekt ustawy, znalazł się m.in. prezes partii Jarosław Kaczyński i marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Czarnek promuje inicjatywę "Chrońmy dzieci"

Tymczasem wielu ludzi zauważa, że założenia "Chrońmy dzieci" są podobne do zapisów zawartych w ustawie "lex Czarnek". Nie dziwi więc fakt, że sam minister edukacji i nauki w rozmowie na antenie TVP Info odniósł się do tej inicjatywy. Przemysław Czarnek stwierdził, że "w centrach miast, takich jak Warszawa, Poznań, Gdańsk" dochodzi do praktyk w szkołach, które mogą skrzywić psychikę dzieci.

- W mniejszych miastach i na wsiach tego nie ma, dlatego że ludzie absolutnie myślą zdrowo i dobrze wychowują swoje dzieci. To jest ten moment, by postawić tamę temu pochodowi neoliberalnemu, który przeszedł przez instytucje kultury, przez uniwersytety, ale nie wszedł jeszcze do szkół - mówił Czarnek.

- Na Zachodzie, w Europie, budzą się i zaczynają tego zakazywać, np. promocji homoseksualizmu, LGBT. Zaczynają absolutnie blokować seksualizację życia dzieci, tak jak np. zrobił to na Florydzie tamtejszy gubernator. Tam zniszczenia są ogromne - dodał minister edukacji i nauki.

Ideolodzy lewaccy i rodziny wielogatunkowe z "psieckiem"

Przemysław Czarnek na tym jednak nie skończył. Kontynuując swoją wypowiedź, wskazał osoby, które jego zdaniem stanowią zagrożenie dla polskich dzieci. - Jeśli dzisiaj postawimy tamę, to ustrzeżemy nasze dzieci przed takimi fundacjami, które promowane są przez Trzaskowskiego, Jaśkowiaka, Dulkiewicz i innych prezydentów Platformy Obywatelskiej - wymienił minister edukacji i nauki.

Na uwagę zasługuje również jego najbardziej odklejona wypowiedź, w której uderza w "ideologów lewackich" i pary mające pieski, a nie dzieci. - Ręce precz od polskich dzieci ze strony ideologów lewackich, którzy promują, jak w "Gazecie Wyborczej", rodzinę wielogatunkową z "psieckiem", a nie dzieckiem. Pies zamiast dziecka, bo pies nie chce spadku - powiedział Przemysław Czarnek.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 176
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 49
  • emoji kupka - liczba głosów: 137
Murarz,zgłoś
Uważam, że Przemysław Czarnek postępuje właściwie. Natomiast jeśli Trzaskowski, Jaśkowiak czy Dulkiewicz lubią tęczową miłość, to niech ją sobie na wzajem okazują i nie wylewają pomyj na ludzi których zdanie różni się od ich przekonań.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
Djsksk,zgłoś
Pewnie, niech żyją pod kamieniem a później 13 latki w ciąży bo nikt ich nie uczy podstaw życia seksualnego. Wszystkiego będą uczyć się z internetu i plotek. Nie mówiąc już o braku wiedzy na temat złego dotyku czym jest i jak się przed nim uchronić. Przez to wiele dzieci nawet nie wie że ktoś im robi krzywdę. Dopiero wychodzi to po latach. I dlaczego w szkołach ma nie być żadnych tego typu tematów poruszanych a już w kościele przy komunii ksiądz ma prawo zadawać takie pytania dzieciom?
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Munion,zgłoś
Szanowny minister wyliczał kiedyś ile dzieci może urodzić kobieta, jeśli prokreację zacznie w wieku 30 lat. Pytanie - ilu dzieci sam się dorobił?
Odpowiedz
7Zgadzam się4Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 7