Już wkrótce ukaże się rozszerzenie "Cyberpunk 2077"

CD Projekt zaskoczy fanów. Deweloperzy podkręcają tempo

Źródło zdjęć: © @CyberpunkGame Twitter, @thewitchergame Twitter, canva
Marta Grzeszczuk,
30.05.2023 16:30

CD Projekt, podsumowując pierwszy kwartał 2023 r., ujawnia, kiedy możemy spodziewać się rozszerzenia "Cyberpunk 2077: Widmo Wolności". Firma rozwiewa też plotki na temat swojej przyszłości, które pojawiły się w sieci.

29 maja firma CD Projekt wydała raport podsumowujący pierwszy kwartał 2023 r. Ujawnia w nim, że ten czas upłynął na intensywnych przygotowaniach do premiery rozszerzenia "Cyberpunk 2077: Widmo Wolności". Oficjalna promocja marketingowa dodatku zacznie się już 8 czerwca w ramach Summer Game Fest: Play Days w Los Angeles. "Widmo Wolności" będzie dostępne na PS5, XSX|S i PC.

W czerwcu rusza promocja marketingowa "Cyberpink 2077: Widmo Wolności"
W czerwcu rusza promocja marketingowa "Cyberpink 2077: Widmo Wolności" (@CyberpunkGame Twitter)

CD PROJEKT dementuje plotki o przejęciu przez Sony

Jak podał portal biznes.interia.pl, podczas konferencji wynikowej prezes spółki Adam Kiciński jasno zakomunikował, że: - Nic się nie zmieniło, mogę tylko powtórzyć jeszcze raz, że CD Projekt nie jest na sprzedaż -. Kiciński odniósł się w ten sposób do krążących w internecie od kilku dni plotek o rzekomym planowanym przejęciu firmy przez Sony.

Na konferencji potwierdzono też intensywne prace nad czwartą częścią "Wiedźmina" o nieoficjalnym tytule "Polaris". Według przedstawicieli CD Projekt nad gra pracuje już 220 specjalistów. Następni dołączą wkrótce, po finalizacji rozszerzenia "Cyberpunka". "Wiedźmin 3: Dziki Gon", który sprzedał się w 5 mln egzemplarzy, ma już osiem lat.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0