Co łączy sanah z PiSem?

Co łączy sanah i PiS? Lewaczka znalazła punkt wspólny

Źródło zdjęć: © materiały prasowe, wikipedia
Maja Kozłowska,
08.12.2023 17:15

Użytkowniczka X (Twittera) w niekonwencjonalny sposób porównała sanah do politycznego obozu prawicy. Co takiego PiS ma wspólnego z piosenkarką?

Sanah, czyli Zuzanna Grabowska (z domu Jurczak) jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Bańka hype'u zaczęła jej rosnąć od singla "Szampan", a od tego czasu piosenkarka w trybie ekspresowym wydaje kolejne single, albumy i ogłasza kolejne trasy koncertowe. Jeżeli ktoś nie jest fanem naprawdę trudno się w tym połapać.

Jeśli jednak ktoś muzykę sanah zna przeważnie z radia, może bardziej kojarzyć ją z reklamy kabanosów czy "Uczty" w sieci sklepów Żabka. "Ananas, szynka, mozarella, paaapryka, nuuuutka róży" to jingiel zarówno irytujący, jak i mieszkający w głowie totalnie rent free. Co więc artystka, kreująca się w mediach na mega słodką, bajkową, wróżkowo-chochliczą i turbo dziewczęcą ma wspólnego z konserwatywnym PiSem?

Co łączy sanah i PiS?
Co łączy sanah i PiS? (materiały prasowe)

Sanah jak PiS. Internautka dokonała odkrycia

Wszystko zaczęło się od viralowego wpisu użytkownika Okiem Serka Wiejskiego. Ten stwierdził, że kontrowersyjnym będzie stwierdzenie, że nie podoba mu się muzyka sanah, że nie czuje vibe'u z jej słodkimi tekstami, głosem i sposobem śpiewania. (Personalnie uważam, że to ujęcie absolutnie nie ma w sobie nic kontrowersyjnego. Sanah jest artystką budzącą wiele emocji, a ludzie zarówno ją kochają, jak i - może to mocne słowo - nienawidzą)

Użytkowniczka Leniwa Lewaczka podsumowała ten post krótkim stwierdzeniem.

Z sanah jak z PiSem, nikt nie lubi, nikt nie słucha, a jednak top 1.

trwa ładowanie posta...

Czyżby Leniwa Lewaczka obnażyła hipokryzję Polaków? I czy rzeczywiście nikt nie chce się przyznać do słuchania sanah?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 2