Azjatycki chirurg plastyczny przeraża internautów

Chirurg plastyczny z koszmaru. Jego dzieła przypominają maski pośmiertne

Źródło zdjęć: © canva / canva
Weronika Paliczka,
21.01.2024 08:00

Dr Kim spędza sen z powiek każdemu, kto interesuje się chirurgią plastyczną. Lekarz dzieli się na TikToku swoimi dziełami. Jest źle.

Azjatycka chirurgia plastyczna uznawana jest za jedną z najbardziej ekstremalnych na świecie. Lekarze w Chinach, Japonii czy Korei podejmują się zabiegów, które dla europejskich i amerykańskich plastyków są niewykonalne. Jednym z popularnych w internecie chirurgów plastycznych jest Dr Kim, który dzieli się swoimi pracami na TikToku.

trwa ładowanie posta...

Operacja plastyczna czy maska pośmiertna?

Dr Kim jest chirurgiem plastycznym, który specjalizuje się w zabiegach odmładzających. Nie straszne mu naciąganie twarzy czy usuwanie skóry. Efektami przeprowadzonych przez siebie zabiegów dzieli się w mediach społecznościowych. Twarze ludzi po operacjach dr. Kima przypominają maski pośmiertne, z nienaturalną, woskową twarzą czy oczami wyglądającymi jak wydrążonymi w glinie. Wszystkie pacjentki wyglądają tak samo - na ich twarzach brak cech charakterystycznych czy jakiejkolwiek indywidualności.

trwa ładowanie posta...

Internauci krytykują dr. Kima

W komentarzach pod filmikami dr. Kima wiele osób podkreśla, że powinno się odebrać mu licencję chirurga plastycznego. W sprawie azjatyckiego lekarza wypowiedział się także znany amerykański plastyk dr Youn. Lekarz i twórca na TikToku podkreślił, że nagrania dr. Kima są niepokojące, a jego operacje - wyjątkowo ekstremalne.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 27
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 8
  • emoji kupka - liczba głosów: 35
Uvyvuv,zgłoś
Też tak che.
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się
W życiu,to inna babka
Odpowiedz
5Zgadzam się2Nie zgadzam się
:D :D,zgłoś
no i usuną --nie źle :) :) : )
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 7