trendy
Burza na TikToku. "Nie chcę, żeby mój syn szukał pracy"
Tiktokowy taniec z ludzkim tłuszczem. Chirurg plastyczna wyrzucona z pracy

Tiktokowy taniec z ludzkim tłuszczem. Chirurg plastyczna straci uprawnienia?

Źródło zdjęć: © Olivier Bergeron / Unsplash.com
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,13.04.2021 13:17

Brazylijska chirurg plastyczna, Caren Trisoglio Garcia, używała części ciał swoich pacjentów jako rekwizytów, które "uatrakcyjniały" jej filmy na TikToku. Kiedy szefowie kobiety zobaczyli szokujące materiały, nie zostawili pod nimi reakcji serduszka.

Teraz chciałbym zamienić się w Michaela Scotta z "The Office" i wykrzyczeć za nim legendarną frazę: "Nie! Boże, nie! Boże, proszę, nie! Nie, nie, nieeee!". Jak inaczej można zareagować na pomysł brazylijskiej chirurg plastycznej, która zapragnęła zdobyć sławę na TikToku, pokazując obrzydliwe szczegóły swojej pracy zawodowej? Skoro przeczytaliście nagłówek, już wiecie, co to były za obrzydlistwa.

Zapewniam, że ten artykuł jest przyjazny dla ludzi o wrażliwych żołądkach i nie linkuję w nim do żadnych wymiotogennych treści, dlatego możecie bez obaw czytać dalej. Ja widziałem fragmenty szokujących klipów autorstwa Caren Trisoglio Garcia, żebyście Wy nie musieli tego robić, i przyznam szczerze, że chcę je odzobaczyć. Nie podejrzewałem, że ktoś może wpaść na tak dziwny pomysł na zdobycie sławy.

Brazylijska chirurg znalazła niszę na TikToku...

Regionalna komisja lekarska w São Paolo zawiesiła Caren Trisoglio Garcia licencję do wykonywania zawodu chirurga plastycznego po tym, jak w internecie zaczęły krążyć niepokojące filmiki autorstwa kobiety. Widać na nich, jak chirurg tańczy m.in. z wykrojonym tłuszczem i skórą swoich pacjentów. Klipy są utrzymane w humorystycznej konwencji. Obrazowi towarzyszy zabawna muzyka i śmieszne emotikony.

Niestety. Nagrywanie szokujących treści się opłaca

Fragmenty ludzkich ciał – pozostałości po zabiegu liposukcji – chirurg określała mianem "trofeów". Podczas gdy komisja lekarska będzie prowadzić dochodzenie wobec kobiety, Caren nie może przyjmować nowych pacjentów ani przeprowadzać operacji. Cóż, nagrywanie kontrowersyjnych treści się opłaciło, ponieważ profil kobiety na TikToku śledzi… ponad 600 tys. internautów!

Źródło: "The Sun"

trwa ładowanie posta...

Nie wiecie, jak dotarliście do newsa o dziwnej chirurg plastycznej z Brazylii? Chodźcie, przejdziemy do jaśniejszej strony internetu. Być może tego nie wiecie, ale nagrania do specjalnego odcinka "Przyjaciół" zostały zakończone!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
ChatGPT jeszcze potężniejszy. Uzyskał dostęp do internetu