Czuły ojciec pod obstrzałem krytyków

Całował 5-letniego syna w usta. Malkontenci ruszyli do boju

Źródło zdjęć: © @tom_leed TikTok
Marta Grzeszczuk,
22.11.2023 08:30

Tiktoker zyskał wiralową popularność, odpowiadając na krytykę swojego podejścia do dzieci. Dosadnie wyjaśnił, dlaczego nie zmieni zdania.

Tiktoker o nicku @tom_leeds buduje swoja popularność na kontrastowaniu wizerunku brodacza z wyrzeźbionym, pokrytym tatuażami ciałem z rolą oddanego, pełnego czułości męża i ojca. Właśnie odpowiedzi Toma na opinie na temat jego ojcostwa zostały wiralami na platformie.

Czy ojciec może całować dzieci w usta?

trwa ładowanie posta...

Część komentatorów filmików Toma twierdzi, że nie powinien całować w usta swoich małych dzieci. Te uwagi rozciągają się w spektrum od "to obrzydliwe", przez "jesteście obaj śliczni, ale nie całuj go w usta" po dobre, nieproszone rady o możliwości przekazania dziecku bakterii. Tiktoker odniósł się do tej fali krytyki w osobnym nagraniu.

"Będę całował mojego syna, moje 5-letnie dziecko, w usta tak długo, jak uznam to za konieczne i tak długo, jak on mi na to pozwoli" - powiedział ojciec w wiralowym nagraniu. Uzasadnił: "Bo kocham go na zabój i jest moim najlepszym kumplem. Pewnego dnia nie będzie tego chciał i prawdopodobnie nie będzie chciał mieć ze mną wiele wspólnego. Więc na razie będę kontynuował tak, jak jest".

Nie wszyscy komentatorzy krytykowali Toma. Jeden z nich o nicku Jim napisał: "Od kogoś, kto nigdy nie doznał takiej czułości od swojego ojca dorastając -  Jesteś wzorem do naśladowania dla innych ojców. Zdrowo jest kochać i całować".

Niewielka część komentatorów zauważyła, że tiktoker uniknąłby konieczności bronienia swoich metod wychowawczych, gdyby nie upubliczniał wizerunku dzieci w mediach społecznościowych. O tym, dlaczego sharenting może być szkodliwy dla najmłodszych, pisaliśmy już kilkukrotnie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Anna,zgłoś
Do tego dnia się przyzwyczai i nie będzie wiedział ,że tak się nie robi!
Odpowiedz
2Zgadzam się2Nie zgadzam się