Bebe Rexha atakuje rapera G-Eazy

Bebe Rexha atakuje G-Eazy. Artystka ma ważny powód

Źródło zdjęć: © Instagram: beberexha / Instagram: beberexha
Weronika Paliczka,
15.06.2024 13:00

Ludzie z otoczenia G-Eazy zaproponowali Bebe Rexhie współpracę w związku z promocją najnowszej płyty artysty. To nie spodobało się wokalistce, która w dosadnych słowach zwróciła się do rapera. Piosenkarka określiła G-Eazy mianem "nadętego, niewdzięcznego przegrywa".

Współprace między artystami nie zawsze kończą się szczęśliwie. Kwestie finansów, praw autorskich czy prywatnych starć przysłaniają wspólny sukces. Problemy narastają, gdy jedna z osób nadmiernie wykorzystuje coś, co powstało we współpracy z kimś innym. Spięcia w związku z taką sytuacją trwają od kilku miesięcy na linii G-Eazy - Bebe Rexha. Oliwy do ognia dodaje fakt, że wspólna piosenka artystów "Me, Myself & I" osiągnęła wynik najczęściej słuchanego utworu rapera. Dodatkowo singiel od jakiegoś czasu jest viralem na TikToku, co nie podoba się amerykańskiej wokalistce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyrzucili go z Top Model. "Zarapowałem im". Ziętkowski o kulisach życia TikTokera

Bebe Rexha atakuje G-Eazy

Między artystami ponownie zawrzało po tym, jak marketingowcy rapera zwrócili się do wokalistki z propozycją współpracy, która miała na celu wypromowanie nowego albumuG-Eazy pod tytułem "Freak Show", którego premiera zaplanowana jest na 21 czerwca. Bebe Rexha na usuniętym już Instastory napisała: "G-Eazy masz mój numer. Dlaczego nie napiszesz do mnie i nie zapytasz osobiście, ty nadęty niewdzięczny przegrywie. Masz szczęście, że ludzie znowu cię lubią, bo mogłabym wyciągnąć na wierzch wszystkie gó*niane rzeczy, które zrobiłeś i jak mnie traktowałeś po tym, jak dałam ci twój jedyny prawdziwy hit. Swoją drogą, odpowiedź brzmi nie. Mam nadzieję, że u ciebie wszystko dobrze".

trwa ładowanie posta...

Wpis artystki został szybko zdjęty przez osoby zajmujące się jej wizerunkiem medialnym. Bebe Rexha odniosła się do niego we wpisie na X. Rozgoryczona wokalistka napisała: "Ktoś z mojego zespołu kazał mi usunąć moją relację na Instagramie. Zdecydowałam się ją usunąć, ponieważ wydawała się bardzo negatywna i toksyczna. Czasami trauma może sprawić, że reagujemy w taki sposób, a tamten okres w moim życiu był traumatyczny. Piszę to, ponieważ żałuję, że ją usunęłam, i chcę powiedzieć, że nadal podtrzymuję to, co powiedziałam".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0